Společnosti Seraphim a Rodina uzavřely smlouvu o dodávce fotovoltaických modulů s celkovým výkonem 1 GW

Společnost Jiangsu Seraphim Solar System Co., Ltd. (dále jen Seraphim), přední světový výrobce fotovoltaických modulů, 4. června oznámila, že uzavřela smlouvu o dodávce fotovoltaických modulů o celkovém výkonu 1 GW se společností Rodina Energy Group LLC (dále jen Rodina), globálním poskytovatelem služeb v oblasti výstavby a správy solárních elektráren. Obě strany se dohodly, že budou spolupracovat na poskytování vysoce kvalitních solárních produktů a služeb zákazníkům z celého světa s cílem získat větší podíl na zahraničních trzích.

„Je to poprvé, co Serafim se společností Rodina spolupracuje. Obě strany se shodují, že tato dohoda vytvoří dlouhodobou a oboustranně výhodnou spolupráci a položí pevný základ pro budoucí rozšíření vzájemných obchodních vztahů. O výsledcích této spolupráce vůbec nepochybujeme. V posledních letech společnost Rodina kromě upevňování své přítomnosti ve východní Evropě a střední Asii postupně rozšiřuje své podnikání v Severní Americe a na dalších trzích, což je v souladu s cílem společnosti Serafim poskytovat vysoce kvalitní produkty a profesionální služby zákazníkům z celého světa," uvedl Polaris Li, generální ředitel společnosti Serafim.

Fotovoltaické moduly se podle smlouvy skládají z jednostranných a oboustranných panelů s polovičními články řady Seraphim S4, které nabízí 182mm křemíkové destičky (wafery), vysokou hustotu článku s mezerami jen 0,6 mm a vysoce přesnou výrobní technologií. Články jsou půleny pomocí nedestruktivní technologie řezání, která účinně snižuje vnitřní ztráty modulů. Moduly řady S4 podporují stávající postup balení i způsob nakládky a přepravy v kontejnerech. Moduly řady S4 si rovněž zachovávají plnou kompatibilitu se stávajícím systémem a jsou vhodné i pro rozsáhlejší fotovoltaické projekty.

„Seraphim je renomovaná společnost se silným smyslem pro společenskou odpovědnost, která dbá na vysokou kvalitu svých produktů a neustále přichází s novými inovacemi. Skvělá výkonnost jejich produktů a vyspělá distribuční síť globálního měřítka umožňují efektivní a bezproblémovou realizaci všech typů projektů solárních elektráren. Jsme přesvědčeni, že obě strany budou dále vzájemně spolupracovat na projektech po celém světě a svým zákazníkům budou poskytovat vysoce kvalitní služby," uvedl Li Donghai, viceprezident globálního dodavatelského řetězce společnosti Rodina.

Seraphim

Společnost Seraphim je předním světovým výrobcem fotovoltaických modulů, což potvrzuje i žebříček agentury BloombergNEF, na kterém se řadí mezi nejlepší společnosti svého druhu. Podle nezávislé laboratoře PV Evolution Labs je výrobcem nejkvalitnějších solárních panelů na světě. V současné době má společnost Seraphim celosvětovou výrobní kapacitu 5,5 GW a její fotovoltaické produkty o celkovém výkonu 11 GW se používají ve více než 40 zemích světa.

Rodina

Od svého založení v roce 2013 otevřela společnost Rodina, globální poskytovatel služeb v oblasti výstavby a správy solárních elektráren, více než 10 poboček po celém světě. K dnešnímu dni se může pochlubit solárními elektrárnami o celkovém výkonu 1,5 GW. V posledních letech společnost Rodina kromě upevňování své přítomnosti na Ukrajině, v Kazachstánu a Turecku postupně proniká také do Severní Ameriky a na další nové trhy.

KONTAKT: Shirley Wang, +86-25-8778-5526, shirley.wang@seraphim-energy.com

Klíčová slova Čína-energie-ekologie-firmy-Rodina-Seraphim

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.