Přenosná klimatizace CHiQ byla oficiálně uvedena na trh

Společnost CHiQ vyrobila klimatizaci, která dokáže zajistit rychlé chlazení i na dlouhou vzdálenost a současně si zachovává svou mobilitu a skvělý design

Přenosná klimatizace CHiQ byla v květnu oficiálně uvedena na evropský trh a brzy bude k dispozici po celém světě, čímž společnost CHiQ zahájila nejnovější vlnu technického přístupu k zajištění domácí pohody.

Společnost CHiQ využila desítky let svých zkušeností s průmyslovým designem a výrobou a uvedla na trh svou první přenosnou klimatizaci, která je skvělým doplňkem skvělého portfolia produktů značky CHiQ. Pracnost instalace nástěnných nebo vertikálních klimatizací zvyšuje složitost i cenu instalace. Přenosná klimatizace CHiQ vyplňuje tuto mezeru na trhu tím, že nabízí chladicí řešení, jehož nastavení a používání vyžaduje pouhých několik minut.

Přenosná klimatizace CHiQ se může pochlubit mimořádně dlouhou 5m vzdáleností, do které je schopna dodávat chlazený vzduch, což je mnohem více, než je průměrná vzdálenost u ostatních přenosných klimatizací na trhu. Díky tomu dokáže rychle ochladit a udržet teplotu v jakékoli místnosti v domácnosti. Klíčem k mimořádně dlouhé chladící vzdálenosti je dvojitý výkyvný přední vývod vzduchu, čímž se jednotka odlišuje od běžně používaných systémů s horním vývodem vzduchu. S touto konstrukcí je spojen ventilátor s velkým průměrem (?121) který zajišťuje křížové proudění ochlazeného vzduchu, což umožňuje jeho distribuci na vzdálenost až 5 m. Díky tomu tento systém řeší hlavní bolest ostatních přenosných klimatizací, které ochlazují pouze část místnosti. Kromě toho přenosná klimatizace CHiQ využívá vysoce účinný kompresor CHiQ, který dokáže zpracovat až 380 m3 vzduchu za hodinu.

Režim odvlhčování přenosné klimatizace CHiQ využívá turbínu, která rozprašuje vodní kondenzát a poté jej předává přes výměník tepla do vývodního systému, odkud je odváděn ven výfukovým potrubím, které je součástí klimatizační jednotky. Díky této konstrukci tak uživatel nemusí řešit neustálé vyprazdňování zásobníku na vodu.

Šasi této moderní klimatizační jednotky je vyrobeno z nárazuvzdorného plastového opláštění, které je vysoce odolné proti poškození. Tento plášť je vyrobený technologií vstřikování plastů. Pyšní se decentním jednobarevným provedením, díky němuž přenosná klimatizace CHiQ vkusně zapadne do každé místnosti. Dálkový ovladač lze uložit do krytu, takže se nemusíte bát, že ho ztratíte, pokud klimatizační jednotku nebudete používat. Nebude se ztrácet, když jej nebudete používat.

Televizory, chladničky, přenosné klimatizace, displeje a baterie CHiQ jsou již k dostání po celé Evropě. V budoucnu CHiQ na evropském i ostatních trzích nabídne i další produkty, včetně nových klimatizací, robotických vysavačů a obohatí tak svou produktovou řadu. Společnost CHiQ rovněž plánuje pokračovat v expanzi na další evropské regionální trhy a zároveň chce neustále vylepšovat svou platformu pro elektronické obchodování. Společnost CHiQ usiluje o to, aby se na evropském trhu stala standardem v oblasti domácích spotřebičů a chce svým evropským zákazníkům nabízet lepší výrobky a služby.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1524996/image.jpg

KONTAKT: Rebecca Wang, +86-18928159927

Klíčová slova Německo-stroje-trendy-CHiQ

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.