VISIONPLAN-3D realizuje geodetické práce (nejen) v Plzni

Společnost VISIONPLAN-3D s.r.o. spustila nové webové stránky, na kterých zákazníkům představuje široké spektrum služeb, které poskytuje jak pro běžné spotřebitele a veřejnost, tak pro firmy a celý soukromý sektor. Unikátně zájemcům nabídne také tvorbu virtuálních prohlídek, a to jak exteriéru, tak interiéru.

Geodetická kancelář VISIONPLAN-3D s.r.o. působí na českém trhu více než sedm let. Za tuto dobu její geodeti realizovali přes 700 zakázek, od těch nejobyčejnějších projektů po komplexní a neobvyklé zakázky, pro subjekty z různorodých míst a oborů. Firma se navíc pyšní nejmodernější technologií. Hlavním důvodem, proč volit právě VISIONPLAN, je rychlost a časová flexibilita, s jakou vám pomohou realizovat váš záměr.

Geodetické práce pro veřejnost i firmy

Jaké služby vám kancelář VISIONPLAN může nabídnout? Ať už jste jednotlivec, rodina nebo celá firma, jistě naleznete to pravé pro vás a to díky širokému spektru prací, které VISIONPLAN nabízí. Mezi ně patří například:

1. Zaměření pozemku pro projekt domu

2. Vytyčení stavby

3. Vytyčení pozemku

4. Geometrický plán (zanesení stavby do KN, rozdělení pozemku či vyznačení věcného břemene)

5. Laserové skenování

6. Fotogrammetrie

7. 3D modely

A další. Zajímá-li vás více informací, nebo pokud máte specifický požadavek, neváhejte se podívat na webové stránky společnosti a seznam nabízených služeb. VISIONPLAN-3D s.r.o. dokáže naplnit veškeré potřeby vašeho projektu. Možností je také realizace nekonvenčního přání na míru po domluvě s klientem.

Proč právě VISIONPLAN-3D?

Proč využít služeb právě této geodetické kanceláře?

1. 7 let zkušeností v geodézii

2. 700+ realizovaných projektů

3. Nejmodernější technologie na trhu

4. Časová flexibilita, rychlost

5. Realizace i nekonvenčních zakázek

6. Odpovídající poměr cena/výkon

Konzultace zdarma

Nevíte si rady se svým projektem? Nejste si jisti, co zrovna potřebujete nebo pro co se rozhodnout? Pak není nic snazšího, než využít bezplatné konzultace s odborníkem zdarma. Využijte nabídky firmy VISIONPLAN-3D a získejte nezávaznou konzultaci zdarma, v rámci které s vámi specialista projde vaši situaci a poradí nejvhodnější postup.

Kontakt na firmu

Pokud vás nabídka zaujala, neváhejte kontaktovat firmu prostřednictvím telefonu +420 737 770 270 nebo na email faiferlik@visionplan.cz.

Případně lze VISIONPLAN-3D s.r.o. navštívit i osobně, a to na adrese Sokolovská 784/41 Plzeň, 323 00. Zakázky firma realizuje kromě Plzně také v blízkých krajích a krajských městech.

Klíčová slova ČR-služby-internet-reality-firmy-VISIONPLAN-3D

Oblast
Plzeňský (pm)

Kategorie
Stavebnictví, bydlení a reality
Služby, cestovní ruch
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.