Společnost Hillstone Networks se stala vítězem prestižního ocenění Global InfoSec Awards na konferenci RSA 2021

Společnost Hillstone Networks získala na konferenci #RSAC 2021 ocenění za vedoucí postavení na trhu, nejinovativnější a nejmodernější řešení v rámci 9. ročníku Global InfoSec Awards

Společnost Hillstone Networks, přední poskytovatel řešení pro zabezpečení podnikových sítí a řízení rizik, s hrdostí oznamuje, že získala následující ocenění od časopisu Cyber Defense Magazine (CDM), předního oborového časopisu o elektronické informační bezpečnosti:

- Lídr na trhu v oblasti zabezpečení datových center

- Nejinovativnější firewall nové generace

- Špičková technologie SD-WAN

„Velmi nás těší, že jsme od časopisu Cyber Defense Magazine získali jedno z nejprestižnějších a nejžádanějších ocenění za kybernetickou bezpečnost na světě. Vzhledem k nedávnému narušení bezpečnosti ve firmě Colonial Pipeline je nezbytné, aby podniky používaly v oblasti zabezpečení to nejlepší ve své třídě, a jsme rádi, že časopis Cyber Defense Magazine ocenil naše řešení. Věděli jsme, že konkurence bude tvrdá, a s nejlepšími porotci, kteří jsou předními odborníky na infosec z celého světa, jsme si nemohli přát víc,“ říká Tim Liu, technický ředitel a spoluzakladatel společnosti Hillstone Networks.

„Hledali jsme po celém světě inovátory v oblasti kybernetické bezpečnosti, kteří by mohli přinést obrovské změny a pomoci zvrátit exponenciální růst kybernetické kriminality. Společnost Hillstone Networks si naprosto zaslouží tato prestižní ocenění a její řešení stojí za to, aby zákazníci uvažovali o jejich nasazení,“ řekl vydavatel časopisu Cyber Defense Magazine Gary S. Miliefsky.

Jsme opravdu rádi, že můžeme být členem této prestižní skupiny vítězů, která se nachází zde: http://www.cyberdefenseawards.com/.

Připojte se k nám virtuálně na konferenci #RSAC RSA 2021, https://www.rsaconference.com/usa dnes, kdy vystavujeme naši trofej on-line na našich webových stránkách, blogu a kanálech sociálních médií.

O společnosti Hillstone Networks

Řešení Hillstone Networks pro zabezpečení podnikových sítí a řízení rizik poskytují přehled, informace a ochranu, aby podniky mohly komplexně sledovat kybernetické hrozby, důkladně jim porozumět a rychle proti nim zasáhnout. Řešení společnosti Hillstone, uznávaná předními analytiky a důvěryhodná pro globální podniky, chrání všechny firemní sítě od posledního počítače až po cloud a navíc pomáhají podstatně snížit celkové náklady na vlastnictví. Chcete-li se dozvědět více, navštivte www.hillstonenet.com.

O ocenění CDM InfoSec Awards

Časopis Cyber Defense Magazine už devátým rokem oceňuje globální inovátory v oblasti bezpečnosti informací. Do soutěže se mohou přihlásit všechny začínající, zavedené i veřejné společnosti v oblasti INFOSEC (INFORMATION SECURITY), které se domnívají, že nabízejí hodnotné produkty či služby. Více informací naleznete na webové stránce www.cyberdefenseawards.com

Přečtěte si zdrojovou verzi této tiskové zprávy na webové stránce businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20210517005201/en/

Kontakty

Zeyao Hu

Marketingový manažer

inquiry@hillstonenet.com

Zdroj: Hillstone Networks

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova USA-počítače-komunikace-firmy-Hillstone Networks

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.