Společnost Eastman spouští systém Fluid Genius™ pro optimalizaci výkonu teplovodivých systémů s prediktivní analytikou

Výrobce teplovodivých kapalin Therminol® a Marlotherm® využívá umělou inteligenci k prodloužení životnosti kapalin

Globální poskytovatel speciálních materiálů Eastman (NYSE: EMN) představuje revoluční nový patentovaný produkt Fluid Genius, který vybavuje inženýry a provozní manažery prediktivními postřehy pro optimalizaci výkonu teplovodivých kapalin.

Vyzkoušejte interaktivní vícekanálovou tiskovou zprávu: https://www.multivu.com/players/English/8895751-eastman-fluid-genius-optimize-heat-transfer-system-performance/

Unikátní produkt Fluid Genius kombinuje umělou inteligenci s půl stoletím odborných znalostí společnosti Eastman, aby sledoval a maximalizoval životní cyklus teplovodivých kapalin pro nesčetné množství systémových aplikací.

„Společnost Eastman se svým Fluid Genius pokračuje vpřed na své cestě k uvedení digitálních služeb na trh," uvedl viceprezident a IT ředitel firmy Eastman Aldo Noseda. „Toto řešení kombinuje pokročilou analytiku s desítkami let zkušeností společnosti Eastman v oblasti teplovodivých kapalin a vytváří snadno použitelnou digitální platformu, která našim zákazníkům pomůže získat důvěru v aktivní provoz teplovodivých systémů a plánovat údržbu."

Fluid Genius dokáže předpovědět očekávanou životnost kapaliny a poradit, jak ji nejlépe prodloužit a zároveň se vyhnout nákladným neplánovaným odstávkám. Tato technologie poskytuje snadný přístup k výsledkům testování kapalin u zákazníků, které odhalí výhledové poznatky usnadňující proaktivní plánování údržby. Technologie Fluid Genius funguje prakticky s kterýmkoli organickým systémem teplovodivých kapalin.

Fluid Genius vytvořený odborníky na teplovodivé kapaliny ve společnosti Eastman je uzpůsoben k užití údržbovými inženýry v závodech a manažery provozu ve všech zpracovatelských odvětvích, včetně zpracování ropy, plynu, chemikálií a polymerů, a bude k dispozici v deseti jazycích.

Fluid Genius umožňuje proaktivní údržbu kapalin a nabízí skóre jejich stavu, a poskytuje tak jedinečné měřítko celkového stavu kapaliny. Technologie bude také generovat oznámení a trendy kapalin, jakož i přizpůsobená doporučení pro důležité akční položky, jako je odvzdušnění systému, instalace a kontrola systému inertního plynového pláště, výměna kapalin, implementace filtrace z bočního toku a upozornění na možnou kontaminaci.

„Skóre stavu kapaliny jsou přizpůsobená doporučení generovaná technologií Fluid Genius, díky kterým, společně s protokolovacími funkcemi, bude našim zákazníkům umožněno optimalizovat výkon a údržbu jejich systémů teplovodivých kapalin, což podpoří dnešní nejlepší programy spolehlivosti v oboru," sdělila Sharon Dunn, obchodní ředitelka oddělení teplovodivých kapalin ve společnosti Eastman.

Značky Eastman Therminol® a Marlotherm® jsou nejprodávanější syntetické teplovodivé kapaliny na světě a jsou používané více než 15.000 systémy po celém světě. Fluid Genius je určen pro údržbu těchto tekutin, stejně jako i kapalin jiných značek než Eastman.

Ve spojení s uvedením produktu Fluid Genius vyvinula společnost Eastman aktualizovanou snadno použitelnou vzorkovou sadu a automatizované plnění jako součást programu TLC Total Lifecycle Care®. TLC zahrnuje analýzu vzorků teplovodivých kapalin v provozu, podporu návrhu systému, provozní školení, školení o bezpečnosti a pomoc při spuštění a také kapaliny pro proplachování a doplňování.

O společnosti Eastman

Eastman, založená v roce 1920, je globální společnost zaměřená na specializované materiály, která vyrábí širokou škálu produktů používaných v předmětech pro každodenní použití. S cílem zvýšit kvalitu života materiálním způsobem spolupracuje Eastman se zákazníky, aby poskytovala inovativní produkty a řešení a zároveň si zachovává závazek k bezpečnosti a udržitelnosti. Inovativní růstový model společnosti využívá špičkových technologických platforem, hlubokého zapojení zákazníků a diferencovaný vývoj aplikací k posílení růstu svých vedoucích pozic na atraktivních koncových trzích, jakými jsou doprava, stavebnictví a spotřební zboží.?Eastman jako globálně inkluzivní a různorodá společnost zaměstnává přibližně 14.500 lidí po celém světě a poskytuje služby zákazníkům ve více než 100 zemích. Společnost měla v roce 2020 příjmy přibližně 8,5 miliardy USD a sídlí v Kingsportu v Tennessee, USA. Pro více informací prosím navštivte eastman.com

Redakční kontakt:EastmanLaura Mansfield, APRTombras+1 (865) 599.9968lmansfield@tombras.com

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/746866/Eastman_Logo.jpg

Klíčová slova USA-chemie-počítače-firmy-Eastman

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace
Chemický a farmaceutický průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.