Zynga oznamuje finanční výsledky za první čtvrtletí roku 2021

Rekordní čtvrtletní výnosy a objednávky

Rozvoj ve všech aspektech strategie růstu

Navyšuje celoroční tržby roku 2021 a řízení objednávek

Oznamuje smlouvu o akvizici Chartboostu

Společnost Zynga Inc. (NASDAQ: ZNGA) dnes zveřejnila finanční výsledky za své první čtvrtletí zakončené 31. březnem 2021 publikací zprávy o hospodaření za první čtvrtletí 2021 na svých webových stránkách pro vztahy s investory. Viz přiložený dopis s čtvrtletními výnosy nebo navštivte webovou stránku http://investor.zynga.com/financial-information/quarterly-results , kde dopis naleznete.

Tato tisková zpráva obsahuje multimédia. Její plnou verzi naleznete zde: https://www.businesswire.com/news/home/20210505005238/en/

„Rok 2021 jsme s rekordními výsledky prvního kvartálu skvěle odstartovali, a to díky rekordnímu výkonu našich live služeb, novým hrám a portfoliem hyper-přístupných her,“ uvedl výkonný ředitel společnosti Zynga Frank Gibeau. „Dnes jsme oznámili záměr získat přední reklamní a monetizační platformu Chartboost. Tato transformativní akvizice bude kombinovat vysoce kvalitní portfolio her od společnosti Zynga a data první strany s osvědčenou reklamní a monetizační platformou společnosti ChartBoost, aby vytvořila novou úroveň škály diváků a smysluplně posílila naši konkurenční výhodu v mobilním ekosystému.“

Hlavní body růstu v prvním čtvrtletí:

Rekordní čtvrtletní výnosy a objednávky zajištěné našim portfoliem live služeb:

● Naše nejlepší čtvrtletní a objednávkové výkony v historii společnosti jsou poháněny nejvyššími kvartálními příjmy a počtem objednávek v našem portfoliu casinových her a nejvyššími výkony v prvním kvartálu her Empires & Puzzles, Words With Friends, CSR2, stejně jako výkony našeho portfolia karetních her. Hra Harry Potter: Puzzles & Spells také nadále buduje dynamiku a byla smysluplným přispěvatelem k růstu našich live služeb.

● Rekordní průměrný počet mobilních denních aktivních uživatelů, který byl 38 milionů, což je meziroční 85% nárůst a průměrný počet mobilní měsíčních aktivních uživatelů, který byl 164 milionů, což je meziroční 139% nárůst, byly zajištěny našimi nedávnými přírůstky Toon Blast, Toy Blast a portfoliem Rollic hyper-přístupných her.

Nedávno vydaný Puzzle Combat a další nové tituly plánovány pro rok 2021 a dále:

● V dubnu jsme vydali Puzzle Combat po celém světě a brzké oslovení hráčů nám dává důvěru v naši schopnost postupně škálovat hru v nadcházejících čtvrtletích.

● V průběhu roku 2021 očekáváme vydání her FarmVille 3 a Star Wars: Hunters™ po celém světě.

Úspěch hyper-přístupných her pokračuje – hry Rollic mají vedoucí postavení:

● Rollic, jedna z nejrychleji rostoucích společností se zaměřením na hyper-přístupné hry na světě si rovněž zajistila nejlepší první kvartál, co se objednávek a příjmů týče, a to díky vydání High Heels! a Blob Runner 3D, které jsou 1. a 2. nejstahovanější bezplatnou hrou na americkém App Storu.

● Rollic přitahuje nové publikum do sítě Zynga tím, že vytváří univerzálně zábavné hry, které jsou trendy v populární kultuře a na předních sociálních sítích, včetně TikToku.

Vývoj cross play her je posílen oznámením Star Wars: Hunters a akvizicí společnosti Echtra:

● Oznámili jsme náš první cross play titul, kterým bude Star Wars: Hunters, bezplatná kompetitivní arénová bojová hra vytvořená ve spolupráci s Lucasfilm Games, kterou budou moci hrát hráči na mobilních zařízeních a Nintendo Switch ještě letos.

● Talentovaný vývojový tým získané společnosti Echtra Games s rozsáhlými cross play nástroji a zkušenostmi vyvine nové akční RPG.

Rekordní mezinárodní výnosy a objednávky s asijským trhem jako hlavním přispěvatelem:

● Dosažení rekordních mezinárodní příjmů a objednávek v prvním kvartálu bylo primárně zajištěno hrami Toon Blast, Empires & Puzzles, portfoliem hyper-přístupných her Rollic, Toy Blast a Harry Potter: Puzzles & Spells.

● Asie zůstává i nadále klíčovou hnací silou našeho mezinárodního růstu a vidíme pozitivní výsledky uvedení High Heels! a Blob Runner 3D; obě hry se staly nejstahovanějšími bezplatnými tituly v čínském App Storu.

Transformativní akvizice reklamní technologické firmy urychluje strategii reklamní platformy Zynga:

● Dnes jsme oznámili, že jsme uzavřeli dohodu o získání ChartBoost, přední mobilní reklamní a monetizační platformy, s masivní globální základnou publika více než 700 milionů uživatelů měsíčně a širokou sítí reklamních a publikačních partnerů.

● Díky rozšíření škály ChartBoost a možností technologie reklamy v kombinaci s naším vysoce kvalitním portfoliem her a daty první strany bude Zynga smysluplně posilovat konkurenční výhodu v rámci mobilního ekosystému.

● Zynga získá ChartBoost za přibližně 250 milionů USD v hotovosti s výhradou obvyklých konečných úprav. V návaznosti na očekávané uzavření této transakce ve třetím čtvrtletí 2021 se očekává, že společnost ChartBoost okamžitě rozšíří Zyngu a současně uvolní další příležitosti pro růst a expanzi marží v roce 2022 i v dalších letech.

Vedení společnosti Zynga bude také dnes pořádat konferenční hovor ve 2:00 pacifického času (5:00 východního času), aby prodiskutovalo výsledky společnosti. Při hovoru mohou být pokládány otázky a Zynga se jich pokusí co nejvíce zodpovědět.

Konferenční hovor je přístupný na adrese http://investor.zynga.com - záznam hovoru bude po jeho skončení dostupný prostřednictvím webových stránek nebo prostřednictvím níže uvedeného čísla pro konferenční hovor:

Bezplatné telefonní číslo: (800) 537-0745 Mezinárodní telefonní číslo: (253) 237-1142 ID konference: 7974907

O společnosti Zynga Inc.

Zynga je globálním lídrem v interaktivní zábavě s posláním spojit svět prostřednictvím her. Herní franšízy společnosti Zynga, včetně CSR Racing™, Empires & Puzzles™, Merge Dragons!™, Merge Magic!™, Toon Blast™, Toy Blast™, Words With Friends™ a Zynga Poker™ hrála k dnešnímu dni již více než jedna miliarda lidí. Její hry jsou k dispozici ve více než 150 zemích a jsou hratelné napříč sociálními platformami a mobilními zařízeními po celém světě. Společnost byla založena v roce 2007 a sídlí v San Francisku s dalšími pobočkami v USA, Kanadě, Velké Británii, Irsku, Indii, Turecku a Finsku. Další informace naleznete na webové stránce www.zynga.com nebo sledujte Zyngu na Twitteru, Instagramu nebo Facebooku či na blogu společnosti Zynga

Výhledová prohlášení

Tato tisková zpráva obsahuje výhledová prohlášení ve smyslu zákona o reformě soudních sporů v oblasti soukromých cenných papírů z roku 1995, která se mimo jiné týkají plánované akvizice ChartBoost, Inc. (Dále jen „ChartBoost“); naší schopnosti dosáhnout zamýšlených výhod spojení se společností ChartBoost, včetně rozšíření našeho globálního publika a posílení efektivní konkurenceschopnosti v mobilním reklamním průmyslu; našich očekávání ohledně budoucího uvedení nových her, které jsou stále ve vývoji; našich očekávání týkajících se mezinárodní expanze a přijetí našich her; a našich obchodních cílů a příležitostí pro budoucí růst. Výhledová prohlášení obsahují slova, jako jsou například "výhled", "očekávat", "plánovat", "zamýšlet", "bude", "předvídat", "věřit", "cíl", „předpokládat,“, včetně různých tvarů těchto slov. Stejně tak všechna prohlášení uvedené v této tiskové zprávě v budoucím čase jsou považována za výhledová prohlášení. Tato výhledová prohlášení nejsou zárukou budoucího výkonu a odrážejí současná očekávání vedení. Dosažení cíle nebo úspěšné splnění skutečností uvedených v těchto výhledových prohlášeních podléhá významným rizikovým faktorům a závisí na splnění řady předpokladů a očekávání. Na výhledová prohlášení, založená na informacích, které máme k dispozici v den zveřejnění této zprávy, se nelze spoléhat. Nepřijímáme žádnou povinnost aktualizovat výhledová prohlášení. Další informace o rizikových faktorech a předpokladech, které ovlivňují naše podnikání, jsou nebo budou podrobněji uvedeny v našich veřejných zprávách předkládaných Komisi pro cenné papíry a burzy (SEC), jejichž kopie lze získat na našich webových stránkách pro vztahy s investory na adrese http://investor.zynga.com nebo přímo na webových stránkách Komise pro cenné papíry a burzy (SEC) www.sec.gov.

Poznámka editora:

Chcete-li stáhnout dodatečné video materiály a klíčové umělecké koncepty her Zynga, navštivte: https://zynga.social/6kt

Původní verzi naleznete na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20210505005238/en/

KONTAKTY:

Vztahy s investory

Rebecca Lau

Investors@zynga.com

Vztahy s médii:

Sarah Ross

Sarah@zynga.com

Zdroj: Zynga

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova USA-počítače-internet-hry-firmy-Zynga

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.