Společnost Absen pořádá úspěšný globální webinář o řešení pro virtuální studia

Společnost Absen pořádala ve čtvrtek globální webinář, ve kterém vyzdvihla svá řešení pro virtuální studia. Akci pořádal Christian Czimny z německé pobočky společnosti Absen, ke kterému se připojili Totti Chen, generální ředitel společnosti Digital Fun, Wayne Romanowski, ředitel video produkce ve společnosti 4 Wall Entertainment, Rene Amador, zakladatel a generální ředitel společnosti AR Wall, a Feifan Lu, produktový specialista společnosti Absen. Skupina zkoumala novou technologii, kterou mnoho odborníků na audio-video (AV) využilo k tvorbě vizuálně atraktivnějšího obsahu.

Virtuální studio není záhadnější než "LED na kamerách"

Zlatým hřebem byl úvodní příspěvek, ve kterém Romanowski přirovnal virtuální studio k „technologii LED na kamerách" a Czimny ho podpořil. Mnoho lidí má z virtuálního studia strach, protože je to něco nového. Zkušený odborník Romanowski, který používá LED produkty společnosti Absen od roku 2005, řekl, že nejde o žádnou záhadu a nikdo nemusí mít z nové technologie strach.

Najděte správné profesionály, aby virtuální studio přinášelo zisk

Webinář vůbec poprvé navrhoval implementaci LED virtuálních platforem. Podle Amadora je zcela nezbytné najít tým profesionálů, integrátora nebo společnost pro řešení virtuálního studia. "Mít k dispozici člověka, který rozumí celému procesu, přestože je někde jinde a pomáhá vám na dálku, je nejdůležitějším parametrem k tomu, aby virtuální studio přinášelo zisk. Pro odborníky na audio-video by mělo být povinností vědět, jak zavést LED technologii do svých projektů."

Možnosti společnosti Absen při poskytování řešení pro virtuální studia

Feifan Lu prezentoval produkty a řešení společnosti Absen pro virtuální studia, jako jsou například PL2.5 Pro, AX1.5, MR4.8, a JP4.8. Všechna řešení zahrnují ultravysokou snímkovou a obnovovací frekvenci, a pomáhají tak snižovat problémy vizualizace a plnit pokročilé průmyslové normy. Každý z těchto produktů pečlivě vybírají produktoví manažeři společnosti Absen a věří, že virtuální studio je cesta dopředu.

Celkově byl webinář úspěšný a měl dohromady 848 zhlédnutí. Jde o začátek světového seriálu o řešeních pro virtuální studia společnosti Absen, po kterém bude následovat diskuze u kulatého stolu na téma "LED na kamerách" 19. května 2021. Jsou plánovány rovněž další akce. Společnost Absen se těší na další rozhovory s integrátory a průmyslovými odborníky z celého světa. Další informace o virtuálních studiích naleznete na stránkách www.absen.com.

Fotografie - https://mma.prnewswire.com/media/1500535/Absen1.jpg Fotografie - https://mma.prnewswire.com/media/1500534/Absen2.jpg

KONTAKT: YeShan Zhu, Tel.: +86-15058080239, Email: yeshan.zhu@absen.com

Klíčová slova Čína-elektronika-internet-Absen

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.