Společnost MSI nabízí časově omezenou akci DO NEKONEČNA A JEŠTĚ DÁL na své herní produkty Z590 a B560

Užijte si fantastickou výpravu do herního vesmíru s MSI. Nabízíme špičková řešení, která trhají výkonnostní rekordy a s přehledem zvládnou jak náročné hraní, tak tvorbu obsahu. Pojďme společně vylepšit počítačový hardware a nabídnout hráčům neuvěřitelné herní zážitky.

Společnost MSI dnes oznámila novou akci „Do nekonečna a ještě dál". Pokud si zakoupíte vybrané základní desky MSI Z590 nebo B560 jako kombinovanou sadu (Dual Combo Set) s vodním chlazením CoreLiquid nebo s Intel procesory 10. či 11. generace, získáte zpět až 1701 Kč. Pokud se navíc zapojíte do akce „Shout Out for MSI (Napiš recenzi pro MSI), můžete získat Steam Code v hodnotě až 40 USD. Více informací najdete na této webové stránce: https://cz.msi.com/Promotion/Z590-A-B560-CASHBACK.

Všechny základní desky řady MSI 500 s procesorem Intel Core 11. generace podporují PCIe 4.0 a všechny základní desky Z590 Wi-Fi mají alespoň jednu 2,5G LAN síť a jsou vybaveny nejmodernějším řešením Wi-Fi 6E, které se rozšiřuje na 6 GHz spektrum a umožňuje rychlé přehrávání videa, špičkové herní zážitky i rychlou a ničím nerušenou práci z domova. Abychom hráčům nabídli ještě lepší herní zážitky, jsou všechny produkty řady MSI Gaming vybaveny serverovou technologií PCB. Přesně v duchu hesla MSI – „Made for gamers and creators – Vytvořeno pro hráče a vývojáře." MSI mění slova v činy.

Akce probíhá od 3. května 2021 (00:01 místního času) do 31. května 2021 (23:59 místního času). Po dokončení nákupu musí zákazníci navštívit webovou stránku akce, kde mohou slevu využít.

Při nákupu speciálních kombinovaných sad (Combo Dual Set) se sleva vztahuje na nákup vybraných nových základních desek MSI Z590 nebo B560 s vodním chlazením řady K nebo R (Liquid Cooler) nebo s vybranými základními deskami pro procesory 10. a 11. generace. Tyto produkty musí být zakoupeny ve vybraných kombinacích, a to současně, v rámci jedné transakce u partnerů firmy MSI, kteří se do této slevové akce zapojí.

MSI navíc nabízí svým zákazníkům další speciální programy a akce. Další informace najdete na webových stránkách našich promočních akcí.

- Shout Out for MSI (Recenze pro MSI) – vaše recenze může zákazníkům pomoci zjistit další informace. Napište recenzi a dejte nám vědět. Získáte od nás skvělou odměnu.

- MSI Reward Program (Program odměn MSI) – napište recenzi na náš produkt, doporučte nás přátelům nebo se zapojte do našich dalších akcí a získejte až 500 bodů. Registrujte se nyní a získejte přístup k exkluzivním výhodám!

HRY MSI: https://cz.msi.com/ MSI na Facebooku: https://www.facebook.com/MSIGamingCzechAndSlovakMSI na Instagramu: https://www.instagram.com/msigaming_czech_slovakMSI na YouTube: https://www.youtube.com/user/MSIGamingGlobal MSI na Twitteru: https://twitter.com/msitweets

Přihlaste se k odběru novinek a informací o produktech firmy MSI přes RSS https://www.msi.com/rss .

O společnosti MSI

Společnost MSI je světově proslulou přední herní značkou, zejména v oblasti online hraní a E-sportu. Našimi zásadami jsou průlomový design, dokonalost a technologická inovace. Firma MSI hráčům nabízí nejlepší zážitky, realistické záběry, autentický zvuk, snadné ovládání a dobře fungující streaming a zbavuje je tak nutnosti únavného nastavování hry metodou pokus omyl. Díky tomu si tak hráči mohou naše hry užívat skutečně na maximum a dosahovat při jejich hraní nejlepších výsledků. Díky našemu odhodlání překonávat dříve dosažené cíle, je společnost MSI „skutečnou herní (True Gaming)" značkou, která hráčům nabízí ty nejlepší zážitky. Více informací o našich produktech najdete na webových stránkách https://cz.msi.com/

- Všechna práva k veškerým technickým specifikacím, obrazovým materiálům a dalšímu obsahu uvedenému v této tiskové zprávě jsou vyhrazena. Obsah se může měnit bez udání důvodu.

Foto: - https://mma.prnewswire.com/media/1499854/MSI_announced_a_commercial_promotion___To_Infinity_Beyond.jpg

KONTAKT: Zdeněk Krejčí /Telefonní číslo: 420773256222

Klíčová slova Tchaj-wan-počítače-zábava-MSI

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.