Společnost Cobre del Mayo, S.A. de C.V. zveřejnila předběžné výsledky své nabídky na směnu dluhopisů a prodloužila lhůtu pro odsouhlasení této směny

Společnost Cobre del Mayo, S.A. de C.V. (dále jen „Cobre del Mayo") oznámila, že schválila směnu všech zajištěných dluhopisů (Senior Secured PIG Toggle Notes) o celkovém objemu 119.533.779 dolarů splatných v roce 2021 (index ISIN: XS1354863612 a XS1354862564; společné kódy: 135486361 a 135486256) (dále jen „stávající dluhopisy"), u kterých jejich oprávnění držitelé, v souladu s předloženou nabídkou na směnu (dále jen „nabídka na směnu") vyjádřili do 23. dubna 2021 do 17:00 newyorkského času svůj souhlas s touto směnou a tento souhlas ve stejné lhůtě neodvolali (dále jen „předběžná lhůta pro odsouhlasení směny").

Stávající dluhopisy, jejichž směna byla držiteli odsouhlasena, představují zhruba 95,45 % z celkového objemu stávajících dluhopisů, která činí 125.228.986 dolarů.

Společnost Cobre del Mayo rovněž oznámila, že prodloužila předběžnou lhůtu pro odsouhlasení směny, a držitelé dluhopisů tak nyní mohou směnu odsouhlasit až do 7. května 2021 do 23:59 newyorkského času, pokud tato lhůta nebude firmou Cobre del Mayo na základě jejího vlastního uvážení prodloužena nebo zkrácena (dále jen „konečný termín pro odsouhlasení směny").

Odkaz na tiskovou zprávu, která shrnuje předběžné výsledky nabídky na směnu dluhopisů a přináší další informace o prodlužení lhůty pro odsouhlasení směny najdete níže. Cenné papíry, které jsou předmětem této nabídky nebudou registrovány podle Zákona o cenných papírech Spojených států amerických a jsou nabízeny na základě platných zákonných výjimek z požadavků na registraci.

https://www.prnewswire.com/news-releases/cobre-del-mayo-sa-de-cv-announces-preliminary-results-of-its-exchange-offer-and-consent-solicitation-and-extension-of-the-early-tender-consideration-301276322.html

Tuto tiskovou zprávu si můžete přečíst také prostřednictvím webové stránky www.cobredelmayo.com

Klíčová slova Mexiko-finance-trh-Cobre del Mayo

Oblast
Latinská Amerika a Karibská oblast, Antarktida (la)

Kategorie
Obchod, marketing
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.