Skončil 129. ročník Kantonského veletrhu s rekordním počtem kupujících zdrojových zemí, které budují silnější most pro globální obchod

129. Čínský veletrh dovozu a vývozu (Canton Fair - "Kantonský veletrh") 24. dubna skončil. Veletrhu se zúčastnili kupující z rekordních 227 zemí, akce tak zajistila efektivní obchodní platformu globálním kupujícím při hledání čínských inovativních produktů.

Veletrh zorganizoval 44 aktivit "cloudové propagace" ve 32 zemích a regionech po celém světě a navázal partnerství s deseti průmyslovými a obchodními institucemi, včetně čínské obchodní komory Brazílie (CCCB) a komory mezinárodního obchodu Kazachstánu prostřednictvím on-line podpisu dohody, čímž rozšířil svou síť na podporu kupujících s přístupem k čínským podnikům.

Tiskový mluvčí Kantonského veletrhu a zástupce generálního ředitele Čínského centra zahraničního obchodu Sü Ping uvedl: "Kantonský veletrh podpořil rozvoj mezinárodního obchodu i globální ekonomiky. Hodnota veletrhu spočívá v jeho inovativních službách, které mohou posilovat obchodní spolupráci mezi Čínou a světem. Ty zahrnují poskytování spolehlivých zdrojů pro dodavatele a kupující a poskytování komplexních poznatků průmyslu."

129. Kantonský veletrh posiluje možnosti kupujících přímo komunikovat s více než 800 předními čínskými podniky a klíčovými průmyslovými clustry prostřednictvím spojováním se s ruskou skupinou X5 Group, indonéskou Kawan Lama Group a americkým Krogerem; a skrze zinscenované propagační činnosti průmyslových clusterů jako hračkářského průmyslu Šan-tchou, kuang-tungského sektoru domácích spotřebičů, textilního průmyslu Če-ťiangu a šan-tungského potravinářského průmyslu.

26.000 vystavovatelů nahrálo přes 2,76 milionu produktů, což je o 290.000 více než při posledním konání; produkty zahrnovaly 840.000 novinek a 110.000 inteligentních produktů. Tyto nové produkty vyrobené za pomoci převratných technologií představují vitalitu světových čínských společností v oblasti inovací a zcela nový obraz čínských podniků a značek.

Oficiální internetové stránky veletrhu zaregistrovaly ohromujících 35,38 milionu návštěv s virtuálními 6,87 milionu návštěv výstavních hal, včetně 100.000 návštěv na 2662 stáncích VR. Živé přenosy byly sledovány 880.000krát, přičemž zhlédnutí každého z živých přenosů vzrostla o 28,6 procent díky využití zdrojů poskytovaných veletrhem, které pomohly vystavovatelům efektivně oslovit cílové kupce a lépe pochopit jejich trhy.

Vedle spolupráce s domácími a mezinárodními partnery usnadnil veletrh kompletní vyjednávání a zajišťování zdrojů pro kupující při jednání s podniky v Číně, které nabízejí financování, kontrolu kvality certifikace, logistiku a přepravní služby.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1495914/1.jpg

KONTAKT: Chloe Cai, +86-20-8913 8622,caiyiyi@cantonfair.org.cn

Klíčová slova Čína-obchod-trh-Canton Fair

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.