KEBA je jedním z největších výrobců nástěnných nabíjecích stanic

S více než 250 tisíci prodanými nástěnnými nabíjecími stanicemi je firma KEBA jedním z největších výrobců nabíjecích jednotek pro hybridní vozy a elektromobily.

"Společnost KEBA vyrábí chytrá a trvale udržitelná řešení pro dobíjení baterií a je v tomto rostoucím průmyslovém segmentu zkušeným hráčem,” řekl generální ředitel firmy KEBA Energy Automation Christoph Knogler. Divize automobilové elektroniky rakouské firmy KEBA AG se specializuje na výrobu nabíjecích stanic a systémů pro ovládání topení.

Více než deset let úspěšného působení na trhu

KEBA není jen zavedeným výrobcem nabíjecích řešení, ale podniká i v dalších oborech. V tomto sektoru společnost úspěšně působí už vice než deset let, a je tak průkopníkem v oblasti nabíjecí infrastruktury pro hybridní vozidla a elektromobily.

Firma už z Rakouska do celého světa dodala více než 250.000 nástěnných nabíjecích stanic

Počet vyrobených nabíjecích stanic je důkazem špičkové kvality produktů, které divize KEBA pro elektromobilitu nabízí. Na začátku roku 2021 firma překročila významný mezník 250.000 vyrobených nástěnných nabíjecích stanic, a stala se tak jedním z největších výrobců těchto produktů v Evropě. Nástěnné nabíjecí stanice se vyrábějí v rakouském Linci.

O společnosti KEBA Electric Mobility

KEBA je jedním z předních světových výrobců chytrých nabíjecích stanic. Tato rakouská společnost, která je odborníkem na automatizaci, vstoupila na trh elektrické mobility před deseti lety, kdy začala vyrábět nástěnné nabíjecí stanice, a stala se tak průkopníkem v této oblasti. Nabíjecí stanice KeContact P30 umožňuje rychlé a bezpečné nabíjení elektromobilů. Díky různým rozhraním a připojovacím prvkům je možné do systému zapojit také další komponenty a vytvořit si tak chytré komunikační a řídící centrum.

www.keba.com/emobility

Kontaktní osoba pro případné dotazy:

Stefan Lanzinger ředitel KEBA Energy Automation pro marketing a komunikaci

KEBA AG Gewerbepark Urfahr, 4041 Linec, Rakousko Mobil: +43 664 80709-74036 E-mail:lzr@keba.com

www.keba.com/emobility

Klíčová slova Rakousko-automoto-ekologie-firmy-KEBA

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.