Značka HAVAL představila na letošním autosalónu v Šanghaji (Auto Shanghai 2021) dva špičkové produkty, které ukazují sílu společnosti GWM v technologickém výzkumu

Dne 19. dubna byly na autosalónu Auto Shanghai 2021 v čínské Šanghaji představeny dva nové modely JOLION a HAVAL H6 3. generace. Jedná se o špičkové produkty založené na modulární chytré platformě L.E.M.O.N., které jsou vybaveny nejmodernějšími technologickými vymoženostmi a posilují tak pozici značky HAVAL na trhu. Postupně bude zahájen prodej obou těchto modelů i na zahraničních trzích. Prodej obou modelů bude postupně zahájen na zahraničních trzích.

Prodej SUV HAVAL JOLION již byl zahájen v Jihoafrické republice, Iráku, Saúdské Arábii a Austrálii, kde se těší velké oblibě. Tento model podporuje nejen špičkové technologie, jako je například bezdrátové nabíjení mobilních telefonů nebo plně automatizovaného parkovacího asistenta, elektronické přepínání a řazení a automatické řízení L2 +, a to při vysokém výkonu a nízké spotřebě energie. Tento model je vybaven motorem s výkonem 1,5 T (4g15k) s turbo nabíjením a dosahuje maximálního výkonu 110 kW při maximálním krouticím momentu 22N*m. Hybridní pohon 1,5 T HEV je navíc čistější a ekologicky šetrnější. Vůz nabízí různé provozní režimy, včetně standardního/sportovního/ekonomického a sněžného režimu, které usnadňují řízení v různých podmínkách.

Celosvětový prodej modelu HAVAL H6 třetí generace bude zahájen v blízké budoucnosti. Tento model je oslavou inovativního orientálního designu a představuje budoucnost vědy a technologie. Tento model je vybaven automatickým řízením L2 + se systémem ACC, plně automatizovaným parkovacím asistentem a jízdním asistenčním systémem. Jako jediný model ve své třídě má tento model komplexní rozpoznávací systém AEB a nejnovější systém ESP generace 9,3, což přispívá nejen k dokonalé stabilitě vozu při jízdě, ale navíc zaručuje i bezpečnost řidičů i cestujících. Navíc se jedná o vůbec první model mimo luxusní značky, který je vybaven funkcí zpětného trasování, což uživatelům nabízí příjemný a pohodlný zážitek z jízdy.

Oba modely jsou postaveny na platformě L.E.M.O.N. a obsahují řadu součástí, které byly prověřeny v předchozích modelech, což zajišťuje jejich vysokou kvalitu vyžadovanou mezinárodními trhy.

Tato platforma nabízí vysoký výkon, skvělou bezpečnost, flexibilitu a nízkou hmotnost. Byla vyvinuta v souladu se zásadami společnosti GWM, která „podstatnou část svých zisků investuje do výzkumu a vývoje." Na základě této strategie firma GWM v Číně založila výzkumné a vývojové centrum s pobočkami pro „sedm zemí a regionů" v Evropě, Asii a Severní Americe, což jí pomáhá zajistit konkurenceschopnost ve vědě a technologiích.

Firma GWM se vydala cestou založenou na vzájemném propojení, provázání a spolupráci. Kromě této špičkové, chytré a modulární platformy vyvinula také svou vlastní profesionální platformu TANK pro offroady a řídící jednotku COFIS Intelligence, která je odpovědná za centrální řízení všech systému ve vozidle. Díky nezměrnému úsilí se firmě GWM podařilo prolomit „technologické překážky" a nabízí svým zákazníkům na celém světě ty nejnovější vymoženosti vědy a technologií, což jim umožňuje žít pohodlnější a zábavnější život.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1494345/image1.jpg

KONTAKT: Pupu Li, +86 13466544432, lipupu@dsconsulting.com

Klíčová slova Čína-automoto-trendy-trh-HAVAL

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.