Značka HAVAL představila na autosalónu Auto Shanghai 2021 v Šanghaji technologiemi nabitý model HAVAL H6 třetí generace

19. dubna se v čínské Šanghaji ve veletržním a kongresovém centru National Exhibition and Convention Center, konal tradiční autosalón Auto Shanghai 2021, kterého se zúčastnila i firma Great Wall Motor (GWM) se svými pěti hlavními značkami. Produkty, které firma GWM na autosalónu představuje, vynikají moderním designem, technologií a důmyslností. Většina z nich je určena pro zahraniční trhy, včetně modelu HAVAL H6 třetí generace.

Model HAVAL H6 třetí generace je založený na globalizované, chytré a modulární platformě „L.E.M.O.N". Jedná se o vozidlo nové generace, vybavené tou nejmodernější technologií, které vyniká nízkou spotřebou energie a zákazníkům nabízí vše, co potřebují k řízení vozu v různých dopravních situacích.

Co se týče vzhledu a interiéru je třetí generace modelu HAVAL H6 futuristická a noblesní. Má klasickou trojrozměrnou přední masku, která budí dojem síly a výkonu. Přední LED světlomety krásně ladí se zadními LED světly. Vnitřku vozu dominuje dotyková obrazovka pro ovládání technologií, virtuální ovládací prvky a plnobarevná HUD obrazovka, která vozu dodává luxusní, futuristický vzhled s řadou překvapení pod kapotou.

Model HAVAL H6 třetí generace je přehlídkou špičkových technologií. Obsahuje systém ACC, jízdního asistenta, systém na rozpoznávání dopravních značek TSR (Traffic Sign Recognition) a další technologie, včetně systému pro automatické nouzové brzdění (AEB - Automatic Emergency Braking). Celý vůz je tak přehlídkou vědy a technologií, které podstatně zvyšují bezpečnost provozu a řidičům umožní snadno se vyrovnat s různými dopravními situacemi.

Nový model je navíc vybaven automatickým parkovacím asistentem, který dokáže zaparkovat podélně, příčně i diagonálně. Díky panoramatickému snímání se zorným polem 360° se zobrazením v HD kvalitě, má řidič dokonalý přehled o situaci kolem vozidla, což usnadňuje parkování a zvyšuje bezpečnost provozu. Snímání zajišťují 4 megapixelové kamery.

Model HAVAL H6 třetí generace je vybaven motorem 2,0 GDIT s maximálním výkonem 150 kW a maximálním krouticím momentem 320 Nm. Rozvor je 2738 mm, což představuje špičku v této třídě automobilů. Díky tomu je navíc vnitřek vozidla nebývale prostorný. Konkrétní konfigurace vozů této modelové řady pro jednotlivé země budou představeny později.

Model HAVAL H6 třetí generace patří mezi nejoblíbenější vozy ve své třídě a k zahájení jeho prodeje na zahraničních trzích by mělo podle očekávání dojít na začátku května. Tento nový model je přehlídkou špičkových a chytrých technologií, které uživatelům zpříjemňují zážitek z jízdy a pomohou rozšířit povědomí o značce HAVAL do celého světa.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1494929/Image.jpg

KONTAKT: Pupu Li, +86-13466544432, lipupu@dsconsulting.com

Klíčová slova Čína-automoto-obchod-HAVAL

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Auto-moto, doprava a stroje
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.