PixCell Medical uzavírá partnerství s Axonlab za účelem distribuce hematologického analyzátoru v místě péče HemoScreen™ po celé Evropě

Společnost PixCell Medical, inovátor rychlých diagnostických řešení v místě péče, dnes oznámila exkluzivní distribuční dohodu se společností Axonlab, evropským lídrem v testování v místě péče, která poskytuje zdravotnickému sektoru vybavení a služby v oblasti lékařské diagnostiky, biologických věd a softwarová řešení. Dohoda se týká distribuce HemoScreen™, hematologického analyzátoru PixCell, v klíčových evropských státech.

Axonlab bude mít výhradní distribuční práva ve Švýcarsku, Rakousku, Nizozemsku a České republice.

„Spolupráce s renomovanými mezinárodními dodavatelskými partnery při poskytování inovativních diagnostických systémů klinikám, lékařům a výzkumnému sektoru je ústředním bodem naší identity společnosti. Zaměřujeme se na poskytování komplexních služeb orientovaných na budoucnost a věříme, že PixCell HemoScreen je důležitým nástrojem pro zlepšení diagnostických a rozhodovacích schopností lékařů," uvedla Dr. Tamara Hensel, vedoucí prodeje a marketingu společnosti Axonlab. „Další vývoj diagnostických technologií představují diagnostické nástroje řízené umělou inteligencí – například HemoScreen. Zpřístupnění této technologie v místě péče pro nemocnice, lékařské ordinace, lékárny, soukromé laboratoře a výzkumné organizace může zvýšit bezpečnost pacientů, snížit zpoždění při přijímání klíčových diagnostických výsledků a podpořit lékaře při dělání informovaných rozhodnutí."

HemoScreen™, vyvinutý společností PixCell Medical, je jediný pětidílný diferenciální analyzátor kompletního krevního počtu (Complete Blood Count, CBC), který je schválen jak FDA, tak certifikován značkou CE pro použití v místě péče. HemoScreen poskytuje výsledky diagnostiky v laboratorní kvalitě srovnatelné s velkými a komplexními laboratorními analyzátory tradičně užívanými k hematologickému testování v podstatně kratší době. S využitím předpřipraveného jednorázového zásobníku, který obsahuje všechna potřebná činidla, eliminuje HemoScreen potřebu pravidelné údržby a kalibrace a nemusí být obsluhován laboratorním technikem. Stačí jen kapka krve a šest minut a HemoScreen poskytne výsledky CBC s 20 standardními CBC parametry, stejně jako komplexní označování abnormálních buněk pro dřívější detekci infekce a některých typů rakoviny.

„Díky široké dostupnosti přípravku HemoScreen mohou zdravotnické organizace maximalizovat diagnostické zdroje a pomoci lékařům učinit rychlejší a vzdělanější klinická rozhodnutí. V konečném důsledku chceme zvýšit účinnost diagnostiky a zároveň zachovat přesnost výsledků, abychom pomohli zlepšit péči o pacienty a výsledky v různých pečovatelských prostředích, včetně jednotek intenzivní péče, pohotovostních oddělení a onkologických oddělení," prohlásil Dr. Avishay Bransky, generální ředitel společnosti PixCell Medical. „Jsme hrdí na to, že spolupracujeme s jednou z nejdůležitějších distribučních společností poskytující řešení pro místa péče v Evropě, se společností známou pro její nekompromisní kvalitu. Jsme přesvědčeni, že Axonlab bude vynikajícím partnerem a pomůže dramaticky zlepšit dostupnost CBC, nejzásadnějšího krevního testu na trzích."

O společnosti PixCell Medical

PixCell Medical poskytuje jediné snadno použitelné a přenosné řešení pro diagnostiku krve v místě péče. Platforma PixCell s certifikací FDA a CE zkracuje získávání diagnostických výsledků ze dnů na minuty. S jednou kapkou krve a během šesti minut poskytuje HemoScreen přesné čtení 20 standardních parametrů krevního obrazu s vysokou klinickou citlivostí centrálních laboratorních výsledků, šetří pacientům, lékařům a zdravotním systémům podstatné časové a finanční náklady. Společnost PixCell využívá patentované technologie viskoelastického zaostřování a komplexní laboratorně-zásobníkové technologie společně se strojovým viděním poháněním umělou inteligencí, a poskytuje tak rychlé diagnostické výsledky v místě péče kdekoli.

Další informace naleznete na: www.pixcell-medical.com.

Sledujte PixCell Medical na LinkedIn.

KONTAKT:

Finn Partners za PixCell Medical

Lior Feigin

lior.feigin@finnpartners.com

@LiorFeigin

+972 2 589 2016

Klíčová slova Izrael-zdraví-věda-PixCell Medical

Oblast
Blízký východ (bv)

Kategorie
Zdravotnictví
Věda, vzdělávání a školství

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.