Kdo říká, že se zločin nevyplácí?

KRIMINÁLNÍ NFT SE VTLAČUJÍ NA BLOCKCHAIN

Mnoho známých gangsterů může být pohřbeno v poušti, nebo mít ustláno vedle ryb, ale nástroje jejich řemesla stále existují a jsou dobře a snadno dostupné, alespoň v digitálním světě.

Zakladatelé Las Vegas Mob Experience, majitelé největší sbírky autentických artefaktů organizovaného zločinu, memorabilia, fotografií a videí, která kdy byla sestavena, znovu oživují svou interaktivní zkušenost.

Nyní společnost pod názvem „The Mob Experience" na dva týdny počínaje 22. dubnem 2021 uvolní vybrané specifické položky ze své rozsáhlé sbírky přes OpenSea k nákupu jako NFT.

NFT těchto artefaktů naleznete na https://MobExperienceNFT.com.

NFT, neboli nezaměnitelné tokeny, se staly digitálním protějškem všech sběratelských věcí. Dokonce i artefakty těch, kteří již umřeli, jsou udržovány stále naživu na blockchainu.

První vydání 8 nejcennějších artefaktů NFT série od Mob Experience bude obsahovat tyto sběratelské předměty:

- Jediný exemplář ruční zbraně vlastněný Bugsym Siegelem.

- Jediný exemplář vlastnoručně psaného dopisu Bugsyho Siegela, ve kterém píše své ženě o své rodině; 5 stran dlouhý. Dopis napsal, když letěl letadlem do Las Vegas, pouhé měsíce před tím, než byl zavražděn ve svém domě - jeho vražda je považována za nejznámější gangsterskou vraždu v historii,

- Medaile svobody Meyera Lanskyho, kterou mu udělil prezident Truman během tajného ceremoniálu v Bílém domě za pomoc mafie spojeneckým silám během operací Husky a Underworld, a vyhrát tak 2. světovou válku,

- Jediný exemplář ručně psaného třístránkového dopisu od Al Capona jeho synovi z doby, kdy si odpykával svůj trest v Alcatrazu. V dopise synovi dává rady do života a popisuje svůj každodenní život ve vězení.

- Tajemný dopis agenta FBI mafiánskému bossovi „Modrookému" Jimmymu Alovi, ve kterém ho upozorňuje na velké vyšetřování, a plní tak přání svého umírajícího otce, oplatit mu jeho laskavost,

- Sada oblečení Meyera Lanskyho, která obsahuje jeho sako, kravatu, košili a klobouk. Sako s kohoutí stopou je totožné se sakem jeho přítele Bugsyho Siegela; klobouk nosil Meyer po návratu z Izraele, kde byl zatčen ihned při příjezdu,

- Notoricky známý mosazný boxer Mickeyho Cohena, mírně použitý, a

- Ručně psané deníky Meyera Lanskyho.

Nápad navázat partnerství s The Mob Experience za účelem konverze nejžádanějších kousků jejich sbírky na NFT vzešel z mysli úspěšného modela a herce, který se stal podnikatelem a investorem do kryptoměn, Michaela Everse.

Pan Evers uvedl: „Nikdy předtím nebyla kvalitní muzejní sbírka vázána na NFT trh. Příležitost pro fanoušky historie organizovaného zločinu a sběratele i majitele NFT být jediným na světě, kdo vlastní mimořádný a jedinečný kus historie je vzrušující novinkou na NFT trhu." Evers pokračoval: „Kromě toho bude mít každý majitel NFT možnost nechat na výstavě The Mob Experience v Las Vegas zvěčnit svoje jméno vedle skutečného fyzického artefaktu vázaného na NFT, který získali."

Jay Bloom, původní zakladatel Las Vegas Mob Experience a současný předseda Pegasus Group Holdings, LLC. uvedl: „Jsme nadšeni z vyhlídky na umožnit veřejnosti vlastnit tyto unikátní kousky v NFT podobě a zpřístupnit je fanouškům historie organizovaného zločinu a NFT fanouškům po celém světě. Každý kus naší kolekce 1 500 artefaktů je jediným svého druhu a nositelem příběhu a stejně na tom budou i námi nabízené NFT, které budou vždy jedinečné."

Mob Experience plánuje otevřít svou interaktivní fyzickou expozici v Las Vegas v prvním čtvrtletí 2022, kde budou fyzické artefakty kryjící NFT vystavovány.

KONTAKT:

Carolyn Farkas

CFarkas@MobExperience.com

702-378-4877

Klíčová slova USA-zajímavosti-společnost-The Mob Experience

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.