Společnost KEHUA se umístila 8. na světovém PCS trhu

Podle globálního informačního specialisty IHS Markit, který zahrnuje více než 5 000 analytiků, datových vědců, finančních odborníků a expertů z oboru, dosáhla společnost KEHUA TECH (002335.SZ) 8. největšího celosvětového podílu na trhu s měniči energetických úložišť (PCS); v roce 2019 si zachovala 7. nejvyšší celosvětový podíl na trhu s měniči energetických úložišť (>10 kW). V roce 2019 se společnost v Číně úspěšně umístila na 2. místě s 21,9% tržním podílem měničů energetických úložišť. KEHUA je prvotřídní dodavatelem řešení pro ochranu napájení a úsporu energie. Díky kompletnímu standardnímu systému řešení skladování energie může KEHUA flexibilně poskytovat vhodná integrovaná řešení v závislosti na konkrétních scénářích a specifické řídicí logice.

Společnost KEHUA nabízí řešení pro ukládání energie v plném rozsahu, která pokrývají vše od její generace, přenosu, distribuce až po přímou obsluhu koncových zákazníků. Díky bohaté a kompletní řadě produktů pro skladování energie může KEHUA zákazníkům poskytnout vysoce kvalitní produktová řešení v souladu s místními podmínkami. Díky bezpečnosti, spolehlivosti, úspornosti a flexibilitě produktů KEHUA získala společnost důvěru mnoha zemí, o čemž svědčí například její nedávný projekt skladování energie v Malajsiji, který pokračuje ve státě Johor. Pro tento projekt byly nainstalovány měniče energetických úložišť umístěné za měřičem. Tento režim plně využívá malajsijské preferenční fotovoltaické politiky NEM, zatímco snižuje spotřebu energie elektrárny. Kromě toho má investice návratnost pouhé tři roky. Jedná se o řešení zaměřené na zelenou energii + zelenou elektrárnu a dokáže účinně snižovat uhlíkové emise.

O společnosti KEHUA

Společnost KEHUA byla založena v roce 1988; je veřejně obchodovaná od roku 2010. Je předním světovým odborníkem na energetickou konverzi, který se zavázal poskytovat špičková řešení v oblasti kritické energie, obnovitelné energie a cloudové infrastruktury. Řešení společnosti zahrnují řešení pro UPS, solární měniče, skladování energie, IDC konstrukce a provoz a údržbu.

Další informace naleznete na:

Web: www.kehua.com

E-mail: marketing@kehua.com

Jméno: Jon Zhang

Tel.: +86 (0592 ) 516 5883

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1491630/image1.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1479431/Kehua_Logo.jpg

Klíčová slova Čína-průmysl-energie-Kehua Data

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Finance, ekonomika
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.