Společnost 3Pillar Global kupuje firmu SDE Software Solutions a rozšiřuje své zastoupení v České republice

Přední firma se zaměřením na vývoj software rozšiřuje své zastoupení v Evropě s perspektivní akvizicí

Společnost 3Pillar Global, přední firma zabývající se vývojem moderních digitálních produktů, dnes oznámila, že rozšíří své podnikání koupí společnosti SDE Software Solutions, americké firmy zaměřené na vývoj softwaru.

Akvizicí získá kanceláře a doručovací centra v České republice, která je rozvíjejícím se jádrem globálního technologického průmyslu. Více než 130 talentovaných vývojářů a techniků společnosti SDE Software Solutions podpoří globální tým společnosti 3Pillar a přispěje ke spokojenosti zákazníků. Akvizice rozšíří globální zastoupení společnosti 3Pillar a posílí její tým na více než 1800 zaměstnanců v 7 zemích.

"Kombinace silných stránek týmu SDE Software Solutions a kvalifikovaného týmu ve společnosti 3Pillar nám umožní poskytnout našim zákazníkům dokonalejší technické produkty a zkušenosti s vývojem," řekl David de Wolf, generální ředitel společnosti 3Pillar. "Ale víc než to, vedení a členové týmu sdílejí naši silnou víru v sílu týmu a naše zaměření na inovativní digitální transformaci. Jsme nadšení, že můžeme přivítat společnost SDE Software Solutions do rodiny 3Pillar Global."

Připojení společnosti SDE Software Solutions je nejnovější z řady akvizic 3Pillar v rámci její strategie zrychleného růstu. Společnost 3Pillar si také nedávno vybudovala silnější pozici v Latinské Americe díky akvizici firmy Tiempo Development z Arizony a Isthmus Software z Kostariky a otevřela nové doručovací centrum v Guatemale. S kancelářemi a globálními doručovacími centry ve Spojených státech amerických, Latinské Americe, Evropě a asijsko-pacifické oblasti, pokračuje společnost 3Pillar v poskytování vysoce kvalitních služeb v oblasti vývoje digitálních produktů svým zákazníkům.

„Za touto skvělou příležitostí stojí práce našeho mimořádného týmu a rostoucího technologického průmyslu v České republice," řekl Kamil Vermirovský, generální ředitel poboček společnosti SDE Software Solutions v České republice. "Těšíme se na další růst jako součást rodiny 3Pillar, a využití dalších možností pro rozvoj talentů a podnikání zde v České republice i celé Evropě."

Další informace o společnosti 3Pillar Global a jejich softwarových produktech pro digitální transformaci firem naleznete na stránkách www.3pillarglobal.com.

O společnosti 3Pillar Global

3Pillar Global vytváří nejmodernější softwarové produkty, které podporují digitální podnikání. 3Pillar je inovativní partner pro vývoj produktů, jehož řešení vedou k rychlým výnosům, podílu na trhu a růstu zákazníků u předních firem v oboru, jako jsou CARFAX, Fortune a PBS. Společnost 3Pillar s využitím štíhlého a agilního přístupu přináší digitální řešení vytvářející hodnotu se speciální strategií a správou produktů, důrazem na zkušenosti uživatelů zkušenosti a také odborností v oblasti softwaru a datového inženýrství prostřednictvím mobilních, cloudových a disruptivních technologií. Pokud chcete získat více informací o společnosti a pracovních příležitostech, navštivte stránky www.3pillarglobal.com. Další informace o projektu Product Mindset, naleznete na stránkách www.productmindset.com , kde můžete získat kopii materiálu „Produktové myšlení: uspějte v digitální ekonomice změnou způsobu, jakým vaše organizace myslí", od generálního ředitele společnosti 3Pillar Davida de Wolfa a viceprezidentky UX / UI skupiny CoStar Group Jessicy Hall.

O společnosti SDE Software Solutions

Společnost SDE Software Solutions, je americká firma s několika laboratořemi pro vývoj softwaru v České republice. Společnost Software Development Europe, založená v roce 1995, vyvíjí a dodává softwarová řešení, která výrazně přispívají k úspěchu zákazníků. Vizí společnosti je vyvíjet softwarové produkty s radostí, s vysoce inteligentními anglicky mluvícími softwarovými inženýry zaměřenými na kvalitu. Společnost Software Development Europe již poskytla své služby zákazníkům od začínajících firem po společnosti ze žebříčku Fortune 500 napříč obory, jako je zdravotnictví, finance a bankovnictví, internet věcí, výroba a vzdělání.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/999739/3Pillar_Global_Logo.jpg

KONTAKT: Emilee Lamb, E-mail: emilee.lamb@pinkston.co, Tel.: 571-480-2367

Klíčová slova USA-ČR-počítače-trh-software-firmy-3Pillar Global

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.