Společnost Arrow, která je oficiálním dodavatelem produktů pro čínský výstavní pavilón, představila svou novou produktovou nabídku pro Světovou výstavu 2021 v Dubaji

13. dubna společnost v Pekingu uskutečnila prezentace nové produktové nabídky firmy „ARROW, jedné z nejlepších čínských značek, pro Světovou výstavu 2021 v Dubaji". Akce byla pořádána formou online vysílání s využitím virtuální technologie na bázi rozšířené reality (XR). Jedná se o vůbec první představení nových produktů z oblasti vybavení domácnosti, které se uskutečnilo touto inovativní formou s využitím virtuálních technologií rozšířené reality (XR). Navíc se jedná o první prezentaci nových produktů pro účely Světové výstavy v Dubaji poté, co společnost Arrow byla vybrána jako „hlavní dodavatel sanitární keramiky pro čínský pavilón na veletrhu EXPO 2020 v Dubaji, ve Spojených arabských emirátech." Prostřednictvím virtuální technologie XR představila společnost Arrow na Světové výstavě v Dubaji řadu nových produktů, včetně chytrých toalet V8-Leo, ultra čistých toalet S6-Relax, termostatických sprch řady YAFEI, koupelnových technologií řady Ťiang-nan, keramických obkladů v neotřelých barevných kombinacích a mnoho dalších produktů. Navíc firma Arrow na této akci představila svou novou obchodní strategii pro další desetiletí a představila zákazníkům ukázky nových produktů pro chytrou domácnost budoucnosti.

Na začátku roku 2015 na Světové výstavě v Miláně se firma Arrow stala dodavatelem sanitárních technologií a obkladových materiálů pro čínský pavilón. Skutečnost, že se podobné pocty firmě Arrow dostalo i podruhé v letošním roce, je důkazem silných stránek firmy Arrow a současně to pro firmu představuje další příležitost, jak představit své produkty na mezinárodní scéně. Prezentace firmy Arrow na Světové výstavě v Dubaji jí umožní oslovit zákazníky na zahraničních trzích a přispěje ke zvýšení tržního podílu v zemích Středního Východu, které se zapojily do iniciativy „Nová hedvábná stezka" v následujícím desetiletí. Společnost Arrow, v souladu se zásadami iniciativy „Nová hedvábná stezka", klade velký důraz na ekologii, zelený rozvoj, recyklaci zdrojů, hygienu a zdraví a snaží se vyvíjet špičkové „extrémně úsporné technologie se zaměřením na maximální úsporu vody a maximální hygienu." Firma Arrow v poslední době vyvinula čtyři hlavní technologie pro automatické antibakteriální čištění, nabízí svým zákazníkům na celém světě chytrá řešení pro ekologicky šetrný životní styl a chce dodávat ta nejekologičtější a nejhygieničtější sanitární řešení na světě.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1486409/Arrow_Home_Group.jpg

KONTAKT: Jiajia Liu, jiajia.liu@freerunpr.com +86-75586522686

Klíčová slova Čína-trh-stavebniny-ekologie-firmy-Arrow Home Group

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Stavebnictví, bydlení a reality
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.