Společnost Polte oznámila spolupráci s firmou Deutsche Telekom při rozsáhlém zavádění technologie lokalizace pro internet věcí ( IoT)

Společnost Polte dokončila úspěšně prvotní zkoušky v terénu a bude nyní spolupracovat se společností Deutsche Telekom (DT) při zavádění pilotních projektů pro zákazníky v celé Evropě.

Společnost Polte, průkopník technologie Cloud Location over Cellular (C-LoC), oznámila, že navázala spolupráci se společností Deutsche Telekom (DT), největší telekomunikační společností v Evropě, na zavádění rozsáhlých pilotních projektů pro zákazníky s technologií Polte Location API. Společnost DT chce využít patentovanou technologii společnosti Polte ke zlepšení přesnosti mobilních sítí a zdokonalit sledování aktiv pro mezinárodní uživatele. Projekt je momentálně ve fázi komerčního ověřování. To realizují někteří prominentní zákazníci společnosti DT IoT, kteří vyžadují univerzální viditelnost aktiv. Pokud chcete zjistit víc o tom, jak společnosti Polte a DT přináší revoluci do lokalizace nebo informace o účasti v pilotním programu, navštivte webové stránky https://iotcreators.com/en/iot-location-api/.

Společnost Polte je jednička v oblasti mobilních 4G/5G lokalizací, poskytuje ta nejpřesnější a nejzabezpečenější data o lokalizaci ve vnitřních i venkovních prostorech pro připojená zařízení na celém světě. Společnost Polte umožňuje globální viditelnost s výrazně vyšší přesností než technologie Cell ID, která jednoduše rozšiřuje stávající mobilní sítě a cloudovou sféru. S jednoduchým rozhraním pro programování aplikací společnosti Polte mohou zákazníci eliminovat náklady a problémy s dodatečným hardwarem, přístupovými body nebo zapojením chytrých elektronických majáků (beacon) a díky tomu mohou dosáhnout rychlé návratnosti investic. S odlišným přístupem a snižováním zátěže výpočetní techniky od „edge po cloud," společnost Polte jednak prodlužuje životnost baterií připojených mobilních zařízení a zároveň chrání data o lokalizaci.

Společnost DT již dříve oznámila, že bude spolupracovat s firmou Polte v oblasti řešení pro ekosystém optimalizace řešení internetu věcí IoT Solution Optimizer, určený pro společnosti, které chtějí za rozumnou cenu zapojit spolehlivá mobilní řešení internetu věcí fungující na baterie, od sledování aktiv po služby pro inteligentní města.

„Pro společnost DT je ctí spolupracovat s firmou Polte při hledání průkopnických špičkových možností v oblasti lokalizace v průmyslu se zákazníky, kteří vyžadují univerzální viditelnost aktiv bez nutnosti budovat doplňkovou infrastrukturu," řekl Jens Olejak, ředitel divize technologií pro nové přístupy ve společnosti Deutsche Telekom IoT.

Pilotní projekty zákazníků jsou plánovány v dubnu 2021 pro začátek na sítích Cat-M (LTE-M) a NB-IoT v Německu, v dalších fázích po celé Evropě. Doba do obchodního využití bude záviset na výsledcích této komerční ověřovací fáze.

„Společnost Polte zajišťuje řádově mnohem vyšší přesnost v porovnání s konkurenčními technologiemi na bázi mobilní lokalizace, jako je Cell ID," řekl generální ředitel společnosti Polte Ed Chao. „Těšíme se na spolupráci se společností DT, abychom rozšířili benefity, pokud jde o náklady, výkonnost a bezpečnost mezi zákazníky na celém světě a pomohli více firmám zajistit cennou inteligentní lokalizaci ve vnitřních i venkovních prostorech."

O společnosti Polte Corporation

Společnost Polte, průkopník technologie Cloud Location over Cellular (C-LoC), poskytuje převratná nízkonákladová řešení pro internet věcí (IoT) ve vnitřních i venkovních prostorech, díky kterým mají podniky možnost sledovat všechny věci, na kterých záleží, v reálném čase. Rozšiřováním globálních 4G a 5G mobilních signálů společnost Polte transformuje sledování aktiv díky větší dostupnosti a větší rychlosti návratnosti investic pro dodavatelské řetězce, logistické firmy, výrobu a celou řadu dalších sektorů. Další informace naleznete na internetových stránkách www.polte.com nebo, pokud chcete mít přehled o aktuálních informacích o firmě Polte, sledujte nás na sítích Twitter, Facebook, a LinkedIn.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1488232/DTPoltePressRelease.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1003666/Polte_Logo.jpg

KONTAKT: Christina Gaines, Ředitelka marketingu ve společnosti, Polte Tel.: (949) 527-0923, E-mail: christina@polte.com

Klíčová slova USA-Německo-komunikace-internet-firmy-Deutsche Telekom-Polte

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.