Dnes začíná 129. Kantonský veletrh, pro obchodníky z celého světa je připravena vylepšená prezentace 2,7 milionu produktů

Čínský veletrh dovozu a vývozu (The China Import and Export Fair) (Kantonský veletrh - Canton Fair) se dnes otevírá po stodevětadvacáté, potřetí v digitální podobě. Na 260.000 vystavovatelů představí rekordních 2,7 milionu produktů v 16 kategoriích, 82.000 z nich tvoří nové položky.

Vystavovatelé budou prezentovat své produkty prostřednictvím nejmodernějších digitálních prostředků, jako jsou fotografie, videa, 3D a živé přenosy, včetně 2600 výstavních místností ve virtuální realitě a 137 premiér nových produktů on-line.

Sü Ping, mluvčí Kantonského veletrhu, uvedl, že 129. Kantonský veletrh staví na dvou úspěšných předchozích akcích realizovaných v digitální sféře v roce 2020, a jeho digitální platforma byla znovu vylepšena, aby umožnila snadnou a pohodlnou obchodní komunikaci mezi dodavateli a kupujícími.

"Kantonský veletrh už mnoho let propaguje obchodní burzy a stabilizaci globálních průmyslových dodavatelských řetězců a my doufáme, že 129. akce přispěje k nové podobě vývoje v Číně, kde mohou mít domácí a zahraniční trhy vzájemný prospěch," řekl Sü.

Letošní Kantonský veletrh přináší zdokonalení funkcí, aby bylo zajištěno efektivnější vyhledávání firem ke spolupráci, jako například rozšiřování zdrojů v živých přenosech, snazší přístup do Help Centra, zdokonalený nástroj pro správu výstaviště a inteligentní systém zákaznických služeb s podporou v různých jazycích.

Veletrh chce zajistit účastníkům optimální zážitek z velkolepé mezinárodní obchodní akce v on-line prostředí, a zároveň se zabývá možností účasti pro všechny s pobídkami a aktivitami v cílových tržních segmentech. Kantonský veletrh se zaměřuje na iniciativu "Nové Hedvábné stezky" ("Belt and Road Initiative") a země Regionálního ekonomického partnerství (RCEP) a úzce spolupracuje s mezinárodními obchodními asociacemi. Na 44 virtuálních akcí před veletrhem pořádaných ve 32 zemích zaměřených například na propagaci, vyhledávání partnerských firem a uzavírání smluv o spolupráci, spolu s více než 300 školeními pro kupující ze zámoří, přímým e-mailovým marketingem a globálními partnerskými programy, pomohly obchodníkům z celého světa porozumět průmyslovým odvětvím a kategoriím produktů, o které mají zájem, prezentovanými na Kantonském veletrhu.

Aby mohli kupující využívat mezinárodní prodej bez bariér, představuje Kantonský veletrh celou řadu podpůrných služeb, jako je například vyrovnání transakcí, financování pojištění, logistická podpora přepravy, kontroly certifikace kvality, stejně jako on-line podpora při celním řízení a výklad politiky.

Registrujte se na Kantonský veletrh na stránkách https://buyer.cantonfair.org.cn/en/register/selectiveId, abyste získali více příležitostí!

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1488574/The_129th_Canton_Fair_Opens_Today_2_7_Million_Products.jpg

KONTAKT: Chloe Cai, Tel : +86-20-8913-8622, Email : caiyiyi@cantonfair.org.cn

Klíčová slova Čína-obchod-trh-Canton Fair

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.