Palírna Kavalan získala na akci WWA 2021 prestižní ocenění Icons of Whisky

Palírna Kavalan porazila konkurenci a získala dvě prestižní ocenění Icons of Whisky (Ikony whisky) na rok 2021. Palírna Kavalan získala cenu za „přitažlivost pro návštěvníky (Visitor Attraction)" a Kaitlyn Tsai získala cenu pro „nejlepší světovou ambasadorku značkové whisky (World Whisky Brand Ambassador)".

Palírna Kavalan získala cenu Icons of Whisky Visitor Attraction 2021 již potřetí. V letošním roce byla cena udělena za inovativní přístup palírny Kavalan při vytváření příběhu své whisky. V roce 2020 palírna dokončila svůj projekt „Kavalan Garden Hall", jehož součástí je úchvatný ostrovní koktejlový bar, zmodernizovala svou laboratoř pro domácí výrobu whisky (DIY Whisky Lab) a ochutnávací místnost, kde zájemci mohou ochutnat kompletní sortiment exkluzivních whisky značky Kavalan. Projekt Garden Hall (zahradní hala) chce ukázat vztah palírny Kavalan k přírodě a nabídnout návštěvníkům úchvatné místo, kde si mohou vychutnat nápoje značky Kavalan.

Cena Icons of Whisky 2021 World Whisky Brand Ambassador oceňuje jedinečné dovednosti Kaitlyn Tsai při propagaci nejen produktů značky Kavalan, ale také země, odkud tyto produkty pochází. Kaitlyn ve svých přednáškách a rozhovorech nadšeně popisuje jak krásy oblasti I-lan dodávají whisky plnost, hloubku a jemnost. Znovu a znovu Kaitlyn ukazuje své nadšení pro tchajwanskou whisky a vykresluje tak obraz dokonalého, nezapomenutelného a pozoruhodného nápoje.

Na akci WWA 2021 (World Whiskies Awards) značka Kavalan získala také řadu nejvyšších medailí. Sherry Solist Oloroso značky Kavalan získala cenu „Best Taiwanese Single Cask Single Malt (Nejlepší tchajwanská čistá sladová zrající whisky)" a whisky Kavalan Podium získala ocenění „Best Taiwan Single Malt (Nejlepší tchajwanská čistá sladová whisky)", a to již podruhé, když první ocenění whisky Podium získala již v roce 2016.

Co řekli porotci o sherry Solist Oloroso:

„Opravdová bomba mezi sherry, která v sobě nezapře silný vliv Pedra Ximéneze. Chuť meruněk, sultánek a třešňového kompotu s lehkým nádechem dřeva. Na patře zanechá příjemnou chuť s nádechem květin, ovoce, hroznů, broskví, švestek, hořké čokolády a směsi koření."

A co řekli porotci o whisky Podium:

„Silná sladová vůně jemného koření, vanilky, karamelu a sušeného ovoce s nádechem tabáku. Na patře je sladová chuť intenzivnější a mísí se s nádechem vůně dubových sudů, medu, vanilky, pražených lískových oříšků a kouře. Dozvuky chuti mají lehký pepřový a kouřový nádech. Velmi čistá, vyvážená a komplexní."

O palírně Kavalan

Palírna Kavalan v okrese I-lan je už od roku 2005 průkopníkem v pálení single malt whisky na Tchaj-wanu. Naši whisky necháváme stárnout v teplém a vlhkém prostředí, je vyrobena z vody z tajícího sněhu na Sněžné hoře a zraje v mořském a horském větru. Naše palírna je pojmenována podle dřívějšího názvu okresu I-Ian a máme zhruba 40 let zkušeností výroby nápojů pod křídly naší mateřské společnosti King Car Group. Získali jsme více než 450 zlatých medailí a lepších ocenění na těch nejprestižnějších světových soutěžích. Více informací najdete na našich webových stránkách www.kavalanwhisky.com

Kontakt pro média:

Kaitlyn Tsai

+886(0)39 229 000#7164

kaitlyn@kingcar.com.tw

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1486834/20210329_WWA_2.jpg

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1486835/20210329_WWA_1.jpg

Klíčová slova Tchaj-wan-nápoje-trh-gastro-Kavalan

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Potraviny, gastronomie
Obchod, marketing
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.