SkinPen® Precision nyní pod přímou správou ve Spojeném království a Irsku

Crown Aesthetics, divize společnosti Crown Laboratories, Inc., s potěšením oznamuje, že SkinPen Precision, první mikrojehličkovací zařízení schválené FDA a zlatý standard technologie pro remodelaci pokožky, má nyní přímou přítomnost ve Velké Británii a Irsku.

Příchod Crown Aesthetics (dříve známé jako Bellus Medical) na trh je významnou organizační investicí, která potvrzuje závazek společnosti Crown vůči svým zákazníkům a pacientům. Společnost je proslulá svou oddaností dokonalosti a tato investice zajišťuje nejlepší úroveň služeb ve své třídě, kterou zákazníci a pacienti SkinPen Precision očekávají po celém světě.

"Přímou podporou našich zákazníků využívajících SkinPen jim pomůžeme s růstem jejich ordinací tím, že budeme zvyšovat poptávku pacientů," uvedl viceprezident pro mezinárodní prodej v Crown Estetics Andy Molton. "Nyní získají vynikající úroveň školení, vzdělání a služeb zákazníkům, které si zaslouží."

Technologie SkinPen Precision, která byla uvedena na trh v roce 2013 a podpořena více než 90 validačními studiemi*, je vynikajícím zařízením pro remodelaci pokožky navrhnutým a vyrobeným v USA. Zamýšlené použití SkinPen CE zahrnuje ošetření pokožky ke zlepšení vzhledu obličejových jizev po akné u dospělých ve věku 22 let a starších a ke zlepšení vzhledu jemných linií a vrásek na obličeji a krku. SkinPen také léčí poruchy pigmentace (dyschromie) včetně melasmy, vitiliga a solárního lentiga (slunečních/věkových skvrn). SkinPen Precision je zdravotnický prostředek třídy IIa, který vytváří kontrolovaná mikroporanění, která stimulují přirozenou reakci těla na hojení ran a odstraní jizvovou tkáň. Oceňované zařízení SkinPen má vynikající bezpečnostní profil a je klinicky prokázáno, že je účinné u všech pleťových typů Fitzpatrck. Pacienti zažívají minimální poškození buněk a malé až žádné prostoje.

SKINPEN PRECISION® JE VÁM K SLUŽBÁM:

Otevírací doba: pondělí – pátek 9:00 – 17:00

Objednávky nebo dotazy

Zákazníci ve Velké Británii: Uk.Orders@CrownAesthetics.com

Irští zákazníci: Ie.Orders@CrownAesthetics.com

Klíčové kontakty Crown Aesthetics

Zákaznický servis (Ballyclare, Severní Irsko)

Lisa Scott, specialistka zákaznického úspěchu

lscott@crownaesthetics.com

UK: 028 9334 4411

Irsko: +44 28 9334 4411

Marketing/komunikace

Reena Sandhu, vedoucí marketingových operací Aesthetics, Velká Británie/Irsko

rsandhu@crownaesthetics.com, 07365 145 207

Obecné dotazy - enquiries@crownaesthetics.com

Lékařské/klinické dotazy -medinfo@crownaesthetics.com

Webové stránky SkinPen Precision:

Spojené království a Irsko: www.skinpen.uk

Mezinárodní: www.skinpen.com/international

O společnosti Crown

Crown, soukromá, plně integrovaná společnost globální péče o pleť je odhodlána rozvíjet a poskytovat rozmanité portfolio estetických, kosmetických a terapeutických výrobků péče o pleť, které zlepšují kvalitu života jejích zákazníků. Zaměření této inovativní společnosti na dermatologii pro všechny věkové skupiny a neústupná snaha o dosažení terapeutické dokonalosti a lepších výsledků pacientů je důvodem, proč se stala lídrem v dermatologii a estetice. Společnost Crown je na seznamu Inc. 5000 (nejrychleji rostoucích firem v soukromém vlastnictví) uvedena již sedm let a rozšířila svou distribuci do více než 38 zemí. Další informace o Crown nebo jejích produktech naleznete na adrese www.crownlaboratories.com.

O společnosti Crown Aesthetics

Crown Aesthetics, přední společnost lékařské estetiky, se zaměřuje na pomoc špičkovým estetickým ordinacím po celém světě s růstem jejich podnikání. Děláme to tím, že přináší dramatické výsledky v omlazování a obnovování pokožky. Naše neinvazivní inovace – SkinPen®, první mikrojehličkovací zařízení schválené FDA, post-mikrojehličkovací protokol Skinfuse® a plazmový systém s plazmou bohatou na krevní destičky (PRP) ProGen™ Advantage – fungují jako „vstupní" produkty, které přitahují nové pacienty do ordinací. Crown Aesthetics se sídlem v texaském Dallasu stanovuje průmyslové standardy pro účinnost, bezpečnost a inovace. V důsledku toho naši zákazníci trvale poskytují nejlepší estetickou péči v oboru. Pro více informací prosím navštivte webové stránky www.crownaesthetics.com.

* Data Crown Aesthetics v souboru

Pro indikaci v USA, kompletní souhrn klinického hodnocení a důležité bezpečnostní informace včetně kontraindikace a použití mikrojehličkovacího zařízení SkinPen Precision, navštivte www.skinpen.com.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1457834/Crown_Logo.jpg

KONTAKT: Mediální dotazy: Black & White Coms, Sophie Woodward, Tel: +447973 767 592, hello@blackandwhitecomms.com / sophie@blackandwhitecomms.com

Klíčová slova USA-služby-kosmetika

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
Chemický a farmaceutický průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.