Společnost GoodWe rozšířila svou řadu domácích baterií Lynx Home o nové produkty

Na základě úspěchu baterií SECU-A a SECU-S na začátku letošního roku, rozšířila firma GoodWe svou řadu domácích baterií Lynx Home o nové produkty.

Nově budou do prodeje zařazeny dva nové druhy baterií, a to vysokonapěťová řada Lynx Home S Series a nízkonapěťová řada Lynx Home U Series. Tyto nové položky se tak stávají součástí stále rostoucí nabídky fotovoltaického (PV) příslušenství firmy GoodWe po zářijovém vstupu na burzu. V posledních letech se firma GoodWe, která je už jedničkou na trhu v oblasti fotovoltaických invertorů, pronikla do oblasti baterií a chytrých energetických aplikací a rozšiřuje svou nabídku o lithiové baterie. Díky tomu je firma GoodWe skutečně komplexním poskytovatelem řešení pro uchovávání energie.

Oba nové modely z řady GoodWe Lynx Home Series umožňují vzdálenou diagnostiku a aktualizaci, podporují vzdálenou aktualizaci softwaru a současný upgrade všech modulů. Oba modely mají navíc krytí IP65 a vynikají flexibilnější a snazší instalací. Produkty řady GoodWe Lynx Home Series se automaticky restartují, pokud se baterie přepne do režimu ochrany proti podpětí. Baterie je také vybavena funkcí automatického rozpoznávání modulů.

Produkty řady Lynx Home U Series umějí automaticky identifikovat paralelní moduly, takže není nutné nic nastavovat na číselníku. Vysokonapěťová baterie řady Lynx Home S Series pak umožňuje ultrarychlé jednohodinové nabíjení.

Od vstupu společnosti na burzu loni v září firma oznámila velké investice do nových výrobních kapacit, výzkumných a vývojových center a aplikací pro řízení spotřeby energie. Díky nedávnému vstupu firmy GoodWe do segmentu baterií se společnost stala obávaným konkurentem v oblasti uchovávání solární energie, a to i ve větších energetických projektech, kde díky bohaté nabídce produktů společnost GoodWe úspěšně konkuruje i těm nejzavedenějším značkám v oblasti solárních a fotovoltaických technologií pro rezidenční i průmyslové využití.

Dostupnost

Lynx Home U Series – nízkonapěťová (LV) baterie) – duben 2021- celosvětově (s výjimkou Spojených států amerických a Japonska)

Lynx Home S Series – vysokonapěťová (HV) baterie – duben 2021- celosvětově (s výjimkou Spojených států amerických, Japonska a Austrálie)

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1483522/image.jpg

KONTAKT: Paní Verena Zhu, GOODWE POWER SUPPLY TECHNOLOGY CO., LTD., Telefon: +86 (0)512-6239 7998, Email: verena.zhu@goodwe.com

Klíčová slova Čína-energie-ekologie-firmy-GoodWE

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.