Společnost KEHUA se umístila na 5. místě mezi světovými dodavateli modulárních UPS jednotek

KEHUA TECH (burzovní index 002335.SZ) se ve zprávě společnosti Omdia, která je světovou jedničkou v oblasti zpracování analýz pro technologický průmysl, umístila na 5. příčce mezi nejlepšími světovými dodavateli modulárních UPS jednotek.

Podle zprávy Modular UPS Hardware Market Tracker-2020 Analysis (dále jen "zpráva"), kterou vydala společnost Omdia, se firma KEHUA umístila na 5. příčce na světovém trhu, na 3. místě na trzích v Latinské Americe a v Asii a na 4. místě na trzích v Evropě, na Blízkém východě a v Africe.

Modulární UPS se těší stále rostoucímu zájmu trhu, a to díky spolehlivosti, flexibilitě a úspoře energie. Ve zprávě se uvádí, že modulární UPS technologie zaujímají 12,2 % celého trhu s UPS hardwarovými jednotkami. Do roku 2024 se očekává, že tento podíl dosáhne 13,3 %. Mezi devíti předními firmami v oboru je společnost KEHUA jednou ze tří firem, kterým se podařilo zvýšit podíl na trhu.

Klíčem k úspěchu společnosti KEHUA je neustálá investice do výzkumu a vývoje. Firma v posledních letech dosáhla několika technologických průlomů.

V lednu 2021 firma představila první modulární UPS zdroj na světě s výkonem 125 kW, což je zcela nová dimenze v oblasti vývoje technologií pro UPS. Jako přední světová značka v oblasti technologií UPS si firma KEHUA vybudovala silný vliv ve více než 100 zemích a regionech celého světa.

Kromě toho firma KEHUA vybudovala sedm datových center ve městech Peking, Šanghaj a Kuang-čou s více než 28 tisíci skříní o celkové podlahové ploše vyšší než 23.000 m2.

V rámci své strategie přizpůsobování se změnám trendů v oblasti modulárních UPS bude společnost KEHUA i nadále pokračovat ve vývoji nových moderních technologií a zvyšovat konkurenceschopnost svých stávajících služeb a produktů. Společnost KEHUA chce i nadále dodržovat přísné bezpečnostní standardy a nabízet zákazníkům stále spolehlivější, hospodárnější a lepší produkty pro výstavbu datových center (IDC) v digitálním věku.

O společnosti KEHUA

Firma KEHUA byla založena v roce 1988 a v roce 2010 vstoupila na burzu. Jsme přední energetická firma, která nabízí špičková řešení v oblasti kritického zásobování energií, obnovitelných zdrojů energie či cloudové infrastruktury. Dodáváme UPS jednotky, solární invertory, systémy pro uchovávání energie a zabýváme se výstavbou datových center IDC a výrobou originálního příslušenství.

Další informace:

Web: www.kehua.com

Email: marketing@kehua.com

Jméno: Jon ZhangTelefon: +86 (0592) 516 5883

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1479428/1.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1479509/Kehua_Logo.jpg

Klíčová slova Čína-energie-trh-firmy-Kehua Hengsheng

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Obchod, marketing
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.