Lékařská technologická společnost Hologram Sciences uvádí na trh personalizovanou inovaci v oblasti zdraví a výživy s finanční podporou ve výši 100 milionů USD

Hologram se za podpory Royal DSM pokouší o narušení trhu s výživou nabídnutím individuálních řešení orientovaných na spotřebitele

Společnost Royal DSM, světová vědecká společnost zaměřená na výživu, zdraví a udržitelný život, oznámila uvedení zákaznicky orientované společnosti Hologram Sciences, která bude vytvářet značky zaměřené na různé zdravotní kondice. Spojením zdravotní diagnostiky, digitálního koučování a personalizované výživy poskytnou značky Hologram Sciences spotřebitelům ucelenější řešení pro péči o zdraví. V této společnosti s jasným posláním působí ty největší kapacity ze Silicon Valley, stejně jako bývalí pracovníci Uberu, Fitbitu a Facebooku.

Ve své nutriční strategii ustanovila Royal DMS personalizovanou výživu svým základním pilířem a podpořila Hologram Sciences investicí ve výši 100 milionů dolarů, což společnosti umožňuje kombinovat celou řadu možností a zdrojů tak, aby pokryla individuální výživový hodnotový řetězec v celé jeho šíři. Hologram Sciences poskytne nejmodernější zákaznicky orientovaná řešení personalizované výživy, u kterých bylo klinicky prokázáno, že řeší řadu potřeb v oblasti zdraví spotřebitelů. Jakmile budou na trhu řešení ověřena, budou k dispozici zákazníkům DSM. Společnost Hologram Sciences bude také pracovat na inkubaci produktů se zákazníky a partnery DSM na základě nejnovějších zákaznických postřehů a využije jejich agilního přístupu.

Ian Brady, spoluzakladatel americké finanční společnosti SoFi, povede Hologram Sciences. Brady přešel z úspěšné kariéry v oblasti financí do oblasti lékařských technologií poté, co byla jeho žena potřetí diagnostikována gestačním diabetem. Ve svém hledání personalizovaných výživových služeb pro svou ženu a všechny, kteří je vyžadují, neuspěl, a proto se rozhodl takovou službu vytvořit sám.

„Jsem nadšen že mohu rozšiřovat dostupnost personalizované výživy, a zajišťovat tak, aby nikdo jiný nemusel čelit stejným potížím, kterým čelila má rodina," prohlásil Brady. „Díky vysoce dynamickému týmu, který kombinuje odborné znalosti v oblasti technologií, marketingu značky a inovací v oblasti výživy a díky vědecké síle DSM můžeme odhalit, že naším prvním řešením bude koncept rychlé imunity, který má přispět k řešení současného akutního problému probíhající pandemie COVID-19."

Patentovaná digitální platforma společnosti poskytne spotřebitelům spolu s doplňky stravy a diagnostikou personalizované zkušenosti včetně přístupu k registrovaným dietologům, což jim umožní lépe pochopit, jak jejich životní styl, stravování a další faktory ovlivňují celkové zdraví a co mohou udělat pro to, aby žili zdravější životy.

„Jsme nadšeni, že můžeme financovat výkonnou platformu řízenou daty a sloučenou s produktovými zdroji a schopnostmi DSM," prohlásil Dimitri de Vreeze, výkonný spoluředitel společnosti DSM. „S pomocí klíčových odborníků – včetně odborníků na výživu, dietologů, vědců a poradců – se Hologram Sciences dostane na novou úroveň personalizované výživy pro spotřebitele a zákazníky DSM."

Zaměření na zdravotní životní styl a výživu je jádrem hodnotového žebříčku Hologram Sciences, který je vybudovaný na integritě, zodpovědnosti a inkluzivitě.

„Chceme na trh v oblasti zdravého životního stylu přinést změnu, která bude odpovídat našemu poslání, a to najímáním zapálených pracovníků," uvedl marketingový ředitel Hologram Sciences Jess Graham, který dříve pracoval jako globální vedoucí marketingu spotřebitelských produktů pro Instagram. „Chceme vytvořit svět, ve kterém jsou produkty Hologram Sciences tou nejlepší pomocí pro lidi, kteří se snaží žít zdravější život."

Společnost Hologram Sciences rychle rozšiřuje svůj tým, aby spojila lidi, kteří jsou zapáleni do využívání průlomových technologií a objevů, do přetváření budoucnosti trhu s nutričními řešeními. Ke Grahamovi a Bradymu se připojí zkušený, podnikavý a globální výkonný tým, který zahrnuje:

- Vedoucího vědeckého pracovníka Nata Matusheskiho, Ph. D.

- Produktového ředitele Thomase McMennemina

- Obchodní ředitelku Lauru Atrigas

O společnosti Hologram Sciences, Inc.

Hologram Sciences je nově vytvořený dynamický start-up zaměřený na spotřebitele, který se v současnosti nachází ve fázi před uvedením na trh. Společnost byla podpořena 100milionovou (USD) investicí od Royal DSM. Rychle vyvíjíme a dodáváme nové značky na trh, abychom pomohli lidem žít zdravěji a cítit se lépe a přetváříme budoucnost výživy – spojujeme osvědčené vědecké znalosti, průkopnické technologie a znalosti v budování návyků, a vytváříme tak skutečně personalizovaná řešení, která zajistí trvající vztahy se spotřebiteli. Usilujeme o to, abychom lidem pomáhali překonávat překážky, které jim každý den brání v tom, aby se cítili lépe; zakládáme si na transparentnosti a prokázané klinické vědě a jsme odhodláni vytvářet plně inkluzivní a spravedlivé produkty a organizaci. Více informací naleznete na adrese www.hologramsciences.com.

KONTAKT: Hologram@allisonpr.com

Klíčová slova USA-služby-zdraví-Hologram Sciences

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Zdravotnictví
Služby, cestovní ruch

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.