B+N Referencia Zrt. odkoupila středo a východoevropské podíly skupiny ISS

Díky významnému nákupu na mezinárodní úrovni se maďarská skupina společností stala jedním z nejvýznamnějších provozovatelů zařízení v regionu. Transakce ovlivňuje zájmy skupiny ISS v České republice, na Slovensku, v Rumunsku a Maďarsku. Expanze je také důležitým krokem pro celé maďarské hospodářství.

Společnost ISS Group, která byla založena v roce 1901 v Kodani, je jedním z největších světových operátorů zařízení. S téměř 400.000 zaměstnanci je lídrem na trhu a poskytuje služby tisícům zákazníků po celém světě. Skupina v roce 2018 oznámila, že má v úmyslu prodat své podíly v 13 zemích včetně operací, které jsou předmětem současné transakce, s cílem zaměřit se na své klíčové trhy a dosáhnout tak své strategické cíle. Součástí tohoto procesu je prodej společností ISS ve střední a východní Evropě. Čtyři hlavní dceřiné společnosti v regionu mají celkový roční obrat 70 milionů eur a zaměstnávají téměř 4000 lidí. Jejím hlavním profilem jsou úklidové, technické provozy, stravovací a bezpečnostní služby.

Akvizicí společnost B+N Referencia Zrt. dosáhla další důležitou etapu svého vývoje. Nákupem se stala i dominantní společností v oblasti provozování zařízení na regionální úrovni. Mezinárodní expanze je logickým krokem společnosti, jasně vyplývá z dosavadních úspěchů. Za dvě desetiletí se společnost stala lídrem na maďarském trhu v tomto vysoce konkurenčním segmentu. Už mnoho let je stabilním hráčem v žebříčku 500 největších společností v Maďarsku.

"Touto transakcí přesáhl počet zaměstnanců B+N Referencia Zrt. 10.000," uvedl Ferenc Kis-Szölgyémi, generální ředitel B+N Referencia Zrt. a dodal: "Naše hlavní město je naše základna modrých límečků."

Vstupem společnosti B+N Referencia Zrt. na trh si mohou zákazníci ISS být jisti, že vysoce kvalitní služby, které udržovali a budou se nadále rozvíjet v celém portfoliu provozování zařízení.

B+N Referencia Zrt. exportuje vynikající odborné znalosti, vysoce kvalitní služby, orientaci na zákazníka, transparentní a flexibilní provoz a rychlé rozhodování do zemí tohoto regionu. To vše zajišťuje vysoce kvalitní služby i pro její potenciální zákazníky na nových trzích. Kromě nesporných odborných znalostí společnosti jako 100% maďarské společnosti zná a rozumí trhu střední a východní Evropy, obchodnímu světu a ekonomickému prostředí.

Převod vlastnictví nabývá platnosti ihned po podepsání smlouvy, s výjimkou prodeje společnosti ISS Hungary, která je předmětem obvyklého antimonopolního schválení, a jejíž ukončení se očekává přibližně měsíc po podepsání smlouvy.

B+N Referencia Zrt. považuje za své společenské poslání upozornit na význam úklidových prací a bojovat za jejich uznání. Tuto změnu chce společnost vygenerovat i na nových trzích. Snaží se co nejvíce udržet a vážit si všech místních zaměstnanců.

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1477827/B_N_Referencia_Logo.jpg

Další informace: https://bnref.hu/en/news/, Hajdu László, +36.30.210.94.86, email: hajdu.laszlo@hellorepublic.com

Klíčová slova Maďarsko-služby-trh-firmy-B+N Referencia

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.