Společnost RevitaLash Cosmetics oznámila spuštění kampaně The Curl Effect®

Představujeme The Curl Effect® od RevitaLash Advanced®

Společnost RevitaLash Cosmetics, dlouhodobá jednička a průkopník v oblasti kosmetických produktů pro obočí, řasy a vlasy, oznámila spuštění své první globální kampaně s názvem Curl Effect, která propaguje revoluční způsob ondulace řas s pomocí celosvětově uznávaného, nejprodávanějšího a cenami ověnčeného řasového séra RevitaLash® Advanced.

Podle tržních analýz agentury NDP jsou řasenky druhým nejčastěji kupovaným kosmetickým výrobkem a při nákupu řasenky se zákazníci nejčastěji ptají po přirozeně vypadající „ondulaci" řas. Protože společnost RevitaLash Cosmetics se snaží naslouchat požadavkům svých zákazníků, hledala cestu, jak nabídnout produkt pro ondulaci řas, který by neobsahoval přidané barvivo, odolával vodě a vlhkosti, dlouho vydržel a zajistil, aby řasy vypadaly přirozeně.

Produkt RevitaLash Advanced využívá ty nejmodernější postupy, včetně patentované technologie Curl Effect a značkového biopeptinového komplexu BioPeptin Complex®, který řasám dodává přirozený a zdravý vzhled, díky čemuž vypadají úchvatně a zářivě bez nutnosti používat přidané barvy.

"Jako inovátor v oblasti kosmetických produktů pro obočí, řasy a vlasy se neustále snažíme vylepšovat naše produkty o špičková nejmodernější řešení, včetně naší renomované, cenami ověnčené technologie RevitaLash Advanced," říká Dr. Michael Brinkenhoff, zakladatel a generální ředitel firmy RevitaLash Cosmetics. "Jsme rádi, že vůbec poprvé v naší historii můžeme v globální kampani představit náš vlastní produkt Curl Effect, který značku RevitaLash Cosmetics odlišuje od konkurence a pomůže nám posílit naši pozici jedničky v řasové kosmetice."

Kondicionér na řasy RevitaLash Advanced Eyelash Conditioner s patentovanou technologií Curl Effect si můžete zakoupit na celém světě, a to v těchto třech cenových kategoriích a objemech:

3.5 ml za cenu 150 dolarů, 2,0 ml za cenu 98 dolarů a 1 ml za cenu 55 dolarů.

O společnosti RevitaLash Cosmetics

RevitaLash Cosmetics je světová jednička v oblasti kosmetických produktů pro obočí, řasy a vlasy. Firma byla založena v roce 2006 a součástí její kolekce jsou cenami ověnčené produkty RevitaLash® Advanced Eyelash Conditioner (kondicionér na řasy) a RevitaBrow® Advanced Eyebrow Conditioner (kondicionér na obočí), které si lze zakoupit v ordinacích lékařů, v lázních, kadeřnických salonech a u specializovaných prodejců v 70 zemích světa. Společnost RevitaLash Cosmetics podporuje neziskové iniciativy v oblasti šíření povědomí o rakovině prsu a věnuje část svých zisků na výzkum a vzdělávací aktivity v této oblasti a celoročně (nikoli jen v říjnu) tak podporuje komunitu lidí s rakovinou prsu. Více informací najdete na webové stránce www.revitalash.com. [Produkt RevitaLash Advanced není dostupný v Kalifornii]

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1475344/RevitaLash_Cosmetics_Curl_Effect_Before_After.jpg

KONTAKT: revitalash@behrmanpr.com

Klíčová slova USA-kosmetika-trendy-firmy-RevitaLash

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Chemický a farmaceutický průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.