Společnost OANDA dokončila akvizici firmy TMS Brokers

Společnost OANDA Global Corporation, světová jednička v oblasti komoditního obchodování a měnové datové analytiky, dokončila akvizici přední polské makléřské firmy Dom Maklerski TMS Brokers SA (TMS). Transakce na začátku tohoto týdne schválil polský Úřad pro dohled nad finančními trhy (Polish Financial Supervision Authority).

Gavin Bambury, generální ředitel firmy OANDA, řekl: „Akvizice společnosti TMS představuje pro firmu OANDA začátek nového období růstu a umožní nám vstoupit na polský trh a posílit tak naše pozice v Pobaltí i ve východní Evropě. Navíc nám tato akvizice umožní rozšířit naší nabídku, z čehož budou mít prospěch naši klienti na celém světě. S radostí vítáme tým firmy TMS ve společnosti OANDA."

„Firma OANDA je prvotřídní světovou značkou a synonymem pro poctivost a spolehlivost. Nabízíme špičkové, inovativní technologie, které zákazníkům z celého světa umožňují bezproblémové online obchodování. Jsme rádi, že se můžeme stát součástí firmy OANDA, která ve své 25leté historii dokázala skvělé věci," řekl generální ředitel firmy TMS Marcin Niewiadomski.

Firma TMS je nejstarší komoditní makléřskou společností v Polsku a pomáhá klientům investovat na globálních finančních trzích, zajišťuje jim přístup k tisícům různých produktů obchodovaných na předních světových burzách, jako jsou zahraniční měny, indexy, rizikový kapitál, kryptoměny a obchodovatelné fondy. Navíc firma nabízí tým špičkových a zkušených poradců, vzdělávací programy a inovativní nástroje pro obchodování, které v průběhu let získaly řadu ocenění.

Společnost OANDA nabízí špičkové technologie pro obchodování a institucionální systémy, které klientům umožňují obchodovat s tržními indexy, komoditami, pokladničními poukázkami, drahými kovy nebo měnami, a to prostřednictvím jedné z nejrychlejších obchodovacích platforem na trhu. Firma OANDA se snaží svým klientům pomáhat k samostatnosti a k tomu, aby se stali úspěšnými obchodníky. Za tímto účelem nabízí cenami ověnčený vzdělávací program, pravidelné odborné komentáře k situaci na trhu a moderní obchodovací a analytické aplikace a nástroje.

Akvizice společnosti TMS je druhou investicí firmy OANDA v Polsku v minulém roce. Na začátku roku 2020 firma založila centrum sdílených služeb v Krakově, kde v současné době zaměstnává téměř 100 lidí.

Gavin Bambury dodal: „Akvizice společnosti TMS je jen jednou ze strategických akvizic v rámci našeho ambiciózního růstového plánu. Chceme v nadcházejících letech pokračovat v dalších akvizicích a stavět na naší pověsti jedné z nejdůvěryhodnějších světových makléřských firem na trhu."

O společnosti OANDA

Firma OANDA vznikla v roce 1996 a stala se první firmou, která nabídla bezpečné a bezplatné sdílení dat na Internetu. O pět let později pak spustila webovou platformu FX pro obchodování s měnami. Dnes tato skupina nabízí online obchodování s mnoha různými komoditami, služby v oblasti měnové datové analytiky a mezi její zákazníky, kteří využívají bohatých zkušeností firmy OANDA v obchodování se zahraničními měnami, patří maloobchodní firmy i velké korporace. Firma OANDA má pobočky na osmi nejaktivnějších světových finančních trzích a i nadále se aktivně snaží měnit podnikání v oblasti obchodování s cizími měnami. Více informací najdete na webové stránce oanda.com nebo nás sledujte na sociálních sítích Twitter, Facebook nebo YouTube.

O společnosti TMS

Firma TMS Brokers je nejstarší komoditní makléřskou společností v Polsku. Od roku 1997 firma TMS poskytuje tisícům polských i evropských zákazníků služby v oblasti obchodování se zahraničními měnami (FX), CFD kontrakty, kryptoměnami, cennými papíry a komoditami, a to prostřednictvím svých platforem MT4/MT5 a své vlastní inovativní mobilní aplikace. Tým firmy TMS Brokers získal řadu ocenění a svým zákazníkům z řad fyzických osob i firem poskytuje komplexní měnové a komoditní služby včetně poradenství, analytiky, směnárenství a licencovaných digitálních platebních řešení. Firma TMS Brokers je stoprocentní dceřinou společností skupiny OANDA Global Corporation. Více informací najdete na webových stránkách www.tms.pl.

KONTAKT: Melinda Earsdon, ředitelka pro PR, OANDA, mearsdon@oanda.com, +65 9109 4944; Piotr Kardasz, ředitel marketingu, TMS, pk@tms.pl, +48 885 040 805

Klíčová slova Británie-Polsko-obchod-finance-TMS Brokers-OANDA

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Obchod, marketing
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.