Letecká společnost China Eastern dopravila vakcíny do Dominikánské republiky

Letecká společnost China Eastern dopravila vakcíny do Dominikánské republiky.

Letecká společnost China Eastern dopravila vakcíny do Dominikánské republiky.

Letecká společnost China Eastern Airlines se sídlem v Šanghaji dopravila 18. března z Pekingu do Dominikánské republiky novou zásilku vakcín, které vyvinuly čínské farmaceutické firmy Sinopharm a Sinovac.

Po letu, který trval 17 hodin a 34 minut a během kterého letoun překonal vzdálenost 15.988 km, vakcíny a injekční stříkačky úspěšně dorazily do Santa Dominga, hlavního města Dominikánské republiky.

Jde o první interkontinentální čínský charterový let s dodávkou vakcín proti COVID-19. Dodávku zajistila společnost Eastern Air Logistics Co, divize letecké společnosti China Eastern Airlines pro nákladní leteckou dopravu.

Raquel Pena, viceprezidentka Dominikánské republiky a ředitelka zdravotnického kabinetu, dodávku vakcín vyvinutých v Číně přivítala a řekla, že čínské vakcíny přináší lidem v Dominikánské republice naději.

Mnoho zemí vyjádřilo záměr nakoupit čínské vakcíny proti COVID-19. Letecká přeprava je pak z hlediska pohodlí, bezpečnosti a spolehlivosti tím nejlepším řešením.

Odkazy pro stažení obrazové dokumentace:

Link: http://asianetnews.net/view-attachment?attach-id=387528

Popisek obrázku: Letecká společnost China Eastern dopravila vakcíny do Dominikánské republiky.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1474066/Vaccines.jpg

KONTAKT: paní Wang, +86-10-63074558

Klíčová slova Čína-letectví-koronavirus-firmy-China Eastern Airlines

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Zdravotnictví
Auto-moto, doprava a stroje

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.