Nastala doba řešit Vaše restituce

restituce.cz

restituce.cz

Vladimír Cnota, jednatel restituce.cz

Na základě zrušení restituční tečky u Ústavního soudu, na čemž jsme se podíleli, viz. článek níže, mají oprávněné osoby jednu z posledních možností, jak úspěšně řešit své restituce.

V mnoha případech byly restituční nároky ze strany Státního pozemkového úřadu ČR (SPÚ ČR) špatně oceněny. Vzhledem k našim úspěchům v přecenění restitučních nároků jsme silným a rychlým partnerem pro restituenty.

Jsme tým plný energie se specializací a know-how v oblasti restitucí v ČR a SR.

Restituce oprávněných osob zastupujeme již od roku 2001 a v rámci vypořádání restitučních nároků jsme získali pro naše klienty několikanásobné navýšení původní hodnoty jejich nároků. Jedná se minimálně o desetinásobné hodnoty vypočtené Statním pozemkovým úřadem (SPÚ ČR).

Nabízíme bezplatné posouzení a lustraci restitučního nároku a následně navrhneme odpovídající postup vypořádání Vašeho restitučního nároku.

Nesrovnalostí ve Vašem restitučním nároku jsme jako investoři schopni právně zastoupit a vymáhat po státu správnou výši restitučního nároku.

Při lustraci pro jiné oprávněné osoby jsme často také našli další pozemky, které nebyly ze strany SPÚ ČR řešeny, tedy další nové finanční náhrady ve prospěch oprávněných osob, což je další přidanou hodnotou.

 

Výhody spolupráce s Restituce.cz:

- BEZPLATNÉ prověření Vašeho restitučního nároku.

- Právní zastoupení a lustrace ZDARMA.

- Možnost okamžitého vypořádání Vašeho nároku.

Chcete si ověřit naše reference? Obraťte se na nás - propojíme Vás s našimi klienty. Více informací o nás a restituční tečce najdete na www.restituce.cz

 

Článek:

Restituce nekončí - Ústavní soud zrušil restituční tečku

27. červen 2018 se stal přelomovým dnem - restituční tečka díky JUDr. Martinu Purkytovi, advokátovi, který zastupoval skupinu senátorů pod vedením PhDr. Tomáše Grulicha, byla zrušena.

Restituenti a jejich práva jsou opět Ústavním soudem potvrzena. Restituční portál pomoci restituentům www.restituce.cz v čele s Vladimírem Cnotou pokračují cestou vypořádání restitučních nároků. Stovky restituentů, které zastupuje Vladimír Cnota, mají opět nárok na vypořádání křivd, kdy je stát v minulosti připravil o majetek. (Celý článek najdete na www.restituce.cz)

Kontakt: Pobočka Český Krumlov, Vyšehrad 169, 381 01 a Pobočka Praha, Pobřežní 12, 186 00 Praha 8, www.restituce.cz

 

Klíčová slova ČR-právo-internet-služby-hospodářství-restituce-firmy-restituce.cz-CCPF

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.