Nové Enjoy Chips z českých rajčat Čerstvě utrženo

Zeleninové Enjoy Chips nabízejí řešení nejen milovníkům lehkých snacků a veganům, ale také všem příznivcům zdravějšího životního stylu, kteří si občas rádi zamlsají bez výčitek. Spojení čerstvě utržené zeleniny a brambor vytváří lahodnou souhru chutí, a to výhradně za použití přírodních surovin - bez umělých dochucovadel, barviv nebo konzervantů. Nyní dělá Enjoy Chips další krok směrem k českým spotřebitelům a přichází se svou novinkou na bázi lokálních surovin, neobyčejně křupavými Enjoy Chips s rajčaty a oreganem. Rajčata jsou pěstována na farmách Čerstvě utrženo na Moravě a zákazníci si tak novinku mohou vychutnat spolu s dobrým pocitem z podpory tuzemských farmářů. Enjoy Chips s rajčaty a oreganem jsou dostupné ve dvou variantách - jako pečené a smažené.

"Enjoy Chips jsou odlišné tím, že jsou vyrobeny výhradně z přírodních ingrediencí. Proto je třeba barva chipsů dána pouze barvou samotné zeleniny, nepoužíváme žádná uměla barviva. V Enjoy Chips rovněž nenajdete umělá dochucovadla, chemické přísady ani palmový olej nebo pšeničnou mouku. Unikátní technologie výroby chipsů umožňuje uchovávat přirozené nutriční hodnoty zeleniny, stejně jako vysoké procento vlákniny a minerálů, ale také jim zajišťuje úžasnou křupavost," vysvětluje Michal Plesník, obchodní ředitel Enjoy Chips. Nová příchuť chipsů s rajčaty a oreganem jsou k dostání v pečené nebo smažené variantě. Pečené Enjoy Chips obsahují pouze 2,5 procenta tuku. Obě varianty se pyšní lokálním původem surovin v České republice, konkrétně na Moravě. "Spojili jsme síly s uskupením tuzemských farmářů z Čerstvě utrženo a pro naše nové chipsy používáme právě jejich rajčata. Díky tomu si zákazníci mohou užít chipsy z rajčat poctivě vypěstovaných farmáři na Moravě. Za každým chipsem stojí příběh konkrétní farmy," přibližuje Michal Plesník. Jeho slova potvrzuje i Luděk Dvořák, obchodní manažer společnosti Čerstvě utrženo: "Projekt zeleninových chipsů nás okamžitě zaujal. Současnost nám ukazuje, jak důležitý je lokální původ potravin. Zákazníci ocení, když mají přehled o tom, odkud jejich jídlo pochází. Podpora českých farmářů dává smysl, protože se odráží mimo jiné i v našem vztahu ke krajině. Kdykoliv si tedy otevřete balíček Enjoy Chips, nedopřáváte si jen pochoutku z kvalitní tuzemské zeleniny, ale také dobrý pocit z podpory lokálních farmářů."

Novinka vyrobená z tuzemských rajčat doplňuje produktovou řadu chipsů s příchutí řepy s mátou, špenátu s česnekem, dýně s rozmarýnem, mrkve s cibulí a červené papriky s jarní cibulkou.

ENJOY CHIPS

Enjoy Chips je česká společnost s výrobou v Itálii. Díky spojení dlouholetých zkušeností s produkcí pro privátní sektor a kontinuální práci na inovaci produktů vznikla značka ENJOY CHIPS, zaměřující se na výrobu zeleninových snacků. V současné době jsou ENJOY CHIPS k dostání v pěti zemích světa a brand plánuje expanzi na další evropské i světové trhy. www.enjoychips.cz.

ČERSTVĚ UTRŽENO

Čerstvě utrženo je sdružení několika českých farmářů, kteří pod společnou značkou pěstují a dodávají do tuzemských obchodů rajčata a v letní sezóně také meruňky, borůvky a maliny. Letos skupina začíná s pěstováním salátových okurek a jahod. Cílem je nabízet zákazníkům poctivou zeleninu a ovoce vypěstované v České republice a značku, která jim zaručí, že ať už koupí s nálepkou Čerstvě utrženo jakýkoliv produkt, mají garanci lokálního původu a kvality. www.cerstveutrzeno.cz.

Kontakt pro média za Enjoy Chips

Nikola Marklová

E-mail: n.marklova@enjoychips.com

Kontakt pro média za Čerstvě utrženo

Nikola Preťová

E-mail: nikola@cerstveutrzeno.cz

Klíčová slova ČR-potraviny-trh-firmy-Enjoy Chips-Čerstvě utrženo

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Potraviny, gastronomie
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.