Amazfit T-Rex Pro: Chytré hodinky s odolností vojenské úrovně, vytrvalostí srovnatelnou s tou vaší a výdrží baterie až 18 dní[1]

Amazfit T-Rex Pro

Amazfit T-Rex Pro

Amazfit, světová značka na trhu nositelných technologií, představila nejnovější edici své outdorové sportovní série chytrých hodinek Amazfit T-Rex Pro. Hodinky Amazfit T-Rex Pro byly stvořeny k tomu, aby vám pomohly prozkoumat váš instinkt. Prošly patnácti vojenskými zátěžovými testy, které potvrdily, že dokáží odolat většině extrémních podmínek. Jejich komplexní funkce pro sledování zdraví a fyzické aktivity zahrnují celou řadu venkovních sportovních režimů pro dobrodružné aktivity, a usnadňují vám tak zůstat fit a zdraví a vykročit z vaší komfortní zóny.

Amazfit T-Rex Pro navazují na popularitu oceněného modelu Amazfit T-Rex, který byl poprvé představen na veletrhu CES 2020. Amazfit se inspiroval úspěchem svého předchůdce a konzistentní inovací obohatil tuto nejnovější edici o řadu nových funkcí. Amazfit T-Rex Pro je oproti svému předchůdci ještě odolnější a kromě patnácti vojenských zátěžových testů[2] prošel třemi dalšími testy odolnosti. Mezi nové funkce patří také vodotěsnost 10 ATM[3], systém měření nasycení krve kyslíkem, čtyři globální navigační satelitní systémy, barometrický výškoměr a více než sto sportovní režimů[4].

Dokonalá odolnost

Amazfit T-Rex zobrazuje všechny potřebné informace na 1,3" AMOLED always-on displeji. Hodinky si udržují nízkou hmotnost díky vnějšímu rámečku s atraktivním hranatým designem a kovovým nástřikem.

Vyrazte do přírody

Díky čtyřem globálním navigačním satelitním systémům[5] je Amazfit T-Rex Pro skvělým pomocníkem při zjišťování polohy v náročném terénu.

Ať už jste v horách či dřete v posilovně, můžete měřit nasycení krve kyslíkem[6], a získat tak zpětnou vazbu o svojí snášenlivosti vyšších nadmořských výšek[7].

Stupeň vodotěsnosti 10 ATM zajistí, že můžete plavat, surfovat, plavit se a snášet nepřízeň počasí až osmnáct dní na jedno nabití.

Cvičte naplno

Algoritmus FirstbeatTM posouvá posuzování specializovaných dat, jako např. maximální spotřeby kyslíku[8], plné regenerační doby a tréninkové zátěže, na novou úroveň a funguje ve více než sto různých sportovních režimech. Algoritmus ExerSenseTM[9] navíc dokáže automaticky rozpoznat osm různých sportovních režimů a zaznamenává všechna související data.

Propojte se svým vnitřním instinktem

Nalaďte se na přírodu díky programům pro sledování počasí, východu a západu slunce[10] a aktuálních lunárních fází[11].

Získejte více informací o svém zdraví

Model Amazfit T-Rex Pro je vybaven optickým PPG snímačem BioTrackerTM 2, který zajišťuje přesné monitorování srdečního tepu[12] 24 hodin denně a upozorňuje na vysokou tepovou frekvenci.

Amazfit T-Rex Pro nabízí personalizovaná vyhodnocování zdravotního stavu prostřednictvím svého proprietárního systému hodnocení osobní aktivity (PAI)[13]. PAI shromažďuje všechny informace získané z vašich tréninků, srdeční tep a dalších sledovaná data, a poskytuje jedinou číselnou hodnotu, která je ukazatelem vašeho zdravotního stavu.

Podporujte svůj instinkt ke spánku

Funkce vyvinutá Amazfitem, SomnusCareTM, pro sledování kvality spánku[14], která rozpoznává různé stavy spánku, jako jsou jeho fáze, fáze hlubokého spánku a REM spánku, dokáže detekovat denní zdřímnutí a monitoruje potenciální dýchací problémy[15].

V USA stojí hodinky Amazfit T-Rex pro 179,99 USD a od 23. března budou k dispozici na webových stránkách https://us.amazfit.com/.

Ve Velké Británii stojí hodinky Amazfit T-Rex Pro 139 GBP a od 31. března budou k dispozici na webových stránkách https://argos.co.uk/ a https://Amazon.co.uk.

[1] Životnost baterie se může lišit v závislosti na nastavení, provozních podmínkách a dalších faktorech. Skutečný výsledek se tedy může lišit od laboratorních údajů.

[2] Relevantní údaje k tomuto tématu pocházejí z následující zprávy: H202005252293-01EN-G2. Dlouhodobé vystavení se nedoporučuje, protože by mohlo dojít k poškození hodinek a jejich součástí.

[3] V souladu s normou GB/T 30106-2013 / ISO 22810:2010 dosahují hodinky Amazfit T-Rex Pro úrovně vodotěsnosti 10 ATM až do 100 metrů, a jsou tedy vhodné pro šnorchlování, nevysokorychlostní vodní sporty, sprchování či další aktivity, při kterých mohou být vystaveny kontaktu s vodou či se sněhem. Další informace naleznete na stránce podpory na adrese: support.amazfit.com.

[4] Pro úplný seznam více než sta sportovních režimů, navštivte produktové webové stránky Amazfit T-Rex Pro: https://www.amazfit.com/en/t-rex-pro.html

[5] GPS+GLONASS, GPS+BeiDou, GPS+Galileo. Vnitřní polohové služby nejsou podporovány.

[6] Přesnost dat bude ovlivněna, pokud se oblast snímače dostane do kontaktu s ochlupenou či potetovanou pokožkou a může se lišit v závislosti na fyzických vlastnostech.

[7] Když dosáhnete nadmořské výšky vyšší než 3 000 m. n. m., vyzvou vás hodinky k provedení testu nasycení krve kyslíkem, pokud jste během 24 hodin vystoupali o více než 400 metrů.

[8] Detekce maximální spotřeby kyslíku je podporována pouze ve venkovním běžeckém režimu.

[9] Přesnost a citlivost funkce rozpoznání tréninku se liší od osoby k osobě a souvisí s držením těla a zdatností uživatele během tréninku.

[10] Získávání údajů o počasí, stejně jako o časech východu a západu slunce, vyžaduje externí připojení k mobilní aplikaci.

[11] Získávání dat o lunárních fázích vyžaduje nastavení konkrétního ciferníku hodinek.

[12] Funkce automatické detekce srdečního tepu 24/7 vyžaduje, aby uživatel nastavil a zapnul funkci „detekce zdravotního stavu srdce" v aplikaci; minimální hodnotu lze nastavit na 1 minutu; tuto funkci nelze použít pro lékařské účely nebo jako základ pro lékařskou diagnostiku. Měření srdeční frekvence nelze provádět během plavání.

[13] Studie HUNT Fitness naznačuje, že lidé, kteří udržují skóre PAI 100 nebo vyšší, vykazují nižší riziko hypertenze, srdečních onemocnění a diabetu 2. typu.

[14] Sledování spánku dokáže zaznamenávat noční spánek a zdřímnutí trvající déle než 20 minut.

[15] Monitorování kvality dýchání v režimu spánku musí být aktivováno samostatně.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1470674/Amazfit_T_Rex_Pro.jpg

KONTAKT: Yunya Liu, +86-15999658480, liuyunya@zepp.com

Klíčová slova Čína-elektronika-trendy-styl-Amazfit

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.