Robustní chytré hodinky vojenské úrovně se stávají hlavním partnerem náročného překážkového závodu vojenské úrovně

Amazfit T-Rex Pro, oficiální partner amerického závodu Spartan Race US

Amazfit T-Rex Pro, oficiální partner amerického závodu Spartan Race US

Amazfit uzavírá partnerství se značkou Spartan

Řada chytrých sportovních outdoorových hodinek Amazfit T-Rex Pro bude podrobena ultimátní zátěžové zkoušce na sportovních událostech Spartan napříč USA a EMEA.

Amazfit, světová značka nositelné elektroniky oznámila partnerství s přední světovou značkou vytrvalostních sportů a wellness, Spartan®, aby otestovala své nové chytré hodinky T-Rex Pro na překážkových závodech, které Spartan pořádá ve Spojených státech a v Evropě. V rámci tohoto partnerství se Amazfit stává oficiálním partnerem amerického závodu Spartan Race US a moderujícím partnerem připravovaného překážkového závodu Spartan Sprint(TM) v Palm Beaches na Floridě a odstartuje i několik dalších sportovních událostí po celém světě.

„Voda, bláto, oheň a ostnaté dráty na závodní dráze Spartan testují hranice schopností závodníků, kteří potřebují chytré hodinky odolné těmto živlům k měření svých výkonů," uvedl viceprezident pro globální partnerství společnosti Spartan, Ian Lawson. „Odolnost vojenské úrovně hodinek Amazfit T-Rex Pro z nich dělá dokonalý chytrý doplněk pro spartanskou komunitu. Ze spolupráce se značkou, která dokáže zvládnout tuto výzvu a zároveň sdílet naše poslání proměňovat životy, jsme nadšeni."

Hodinky Amazfit T-Rex Pro byly vytvořeny s cílem pomoci prozkoumat lidský instinkt a prošly 15 vojenskými testy, které potvrdily jejich schopnost odolat většině extrémních podmínek a výzev, což z nich činí dokonalého partnera pro aktivní životní styl Spartanů. Jejich komplexní funkce pro sledování zdraví a fyzické aktivity zahrnují celou řadu venkovních sportovních režimů pro dobrodružné aktivity, a usnadňují tak uživatelům zůstat fit a zdraví a vykročit z komfortní zóny. Aby pomáhaly závodníkům zdolat spartanské výzvy, jsou hodinky vybaveny funkcemi, které zahrnují vodotěsnost 10 ATM, systém pro měření nasycení krve kyslíkem, čtyři globální navigační satelitní systémy, barometrický výškoměr a více než 100 sportovních režimů.

„Skrze sérii Amazfit T-Rex chceme pomoci lidem vyjádřit jejich postoj, ukázat osobnost, žít aktivnější životní styl a posouvat hranice k novým extrémům," prohlásil viceprezident Amazfitu, Bin Fan. Uživatelé řady Amazfit T-Rex jsou outdooroví nadšenci, kteří tvrdě pracují a nikdy se nepřestávají učit - stejně jako Spartané po celém světě. Naši kolektivní sportovci se soutěživostí a soudružností navzájem podporují v tom, aby se stali nejlepší verzí sebe sama. Nemůžeme se dočkat toho, až budeme svědky toho, jak T-Rex Pro podporuje cíle aktivního životního stylu spartanské komunity na závodní dráze i mimo ni."

Partnerství bude oficiálně odstartováno 27. března na lasvegaském Spartan Race a bude avizováno 24. dubna na víkendové události Spartan Sprint 5K Weekend v Palm Beaches, kterou bude Amazfit moderovat. Partnerství bude nadále pokračovat během amerických a EMEA spartanských závodních sezón v průběhu roku 2021. Pro více informací navštivte oficiální webové stránky Amazfit a Spartan.

O SPOLEČNOSTI AMAZFIT

Společnost Amazfit byla založena v roce 2015 a nabízí chytré hodinky a náramky od každodenního až po sportovní outdoorové využití a další inteligentní zařízení pro sport a zdraví, jako jsou sluchátka TWS a chytré běžecké pásy a váhy. V současné době jsou produkty Amazfit přítomny na trzích více než 90 zemí a regionů, včetně Spojených států, Německa a Japonska. V roce 2020 měl Amazfit největší podíl na trhu s hodinkami pro dospělé ve Španělsku a Indonésii.

O ZNAČCE SPARTAN

Spartan vytváří transformativní zážitky, produkty a obsah pomáhající lidem, společnostem a týmům bořit hranice a překonávat hranice svých možností. Tato značka kombinuje rozsáhlé globální události s živým digitálním obsahem a komunitární platformou. Spartan je přední světovou značkou vytrvalostních sportů a wellness s 250 akcemi ve více než 40 zemích na šesti kontinentech. Pro více informací a registraci prosím navštivte webové stránky spartan.com.

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1470558/1.jpg

KONTAKT: Jonathan Fine, +1.781.248.3963, jonathanf@spartan.com; LIU Yunya, +86-15999658480, liuyunya@zepp.com

Klíčová slova USA-elektronika-sporty-Amazfit

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Sport
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.