Společnost Maybelline New York představila na pozici své světové mluvčí Storm Reid

Společnost Maybelline New York, přední světová značka kosmetiky, představuje herečku, producentku a iniciátorku změn Storm Reid jako svoji nejnovější světovou mluvčí. Reid se připojí ke Gigi Hadid, další talentované topmodelce, se kterou spojí své hlasy při budování značky ve světě.

První hlavní rolí Storm byla postava v hvězdně obsazené adaptaci V pasti času (2018) a předtím zazářila ve filmech 12 let v řetězech (2013), Don't Let Go (2019), Když nás vidí (2019), The Bravest Knight (2019) a Neviditelný (2020). V nejbližší době bude hrát ve filmech The Suicide Squad a One Way a zopakuje svou roli postavy Gia ve druhé řadě populárního seriálu HBO Euforie. Spolu se svou matkou Robyn Simpson založila Storm svou vlastní produkční společnost A Seed & Wings s cílem a touhou vytvářet autentické příběhy, působivé a pravdivé, které odráží perspektivy všech lidí. Na svém kontě má několik projektů a nedávno představila nový konverzační seriál na platformě Facebook Watch s názvem Chop It Up, ve kterém Storm rovněž účinkuje.

Storm propaguje a usiluje o sociální změny prostřednictvím různých platforem a iniciativy Bamazing, jejímž cílem je posilovat a povzbuzovat novou generaci. Upozorňuje na takové otázky, jako je rovnoprávnost ras, duševní zdraví a inkluze a pravidelně je spojována s projekty, které podporují tyto kauzy.

To spojilo společnost Maybelline a Storm dohromady. "Storm je výjimečný člověk a dokáže věci měnit," řekla Trisha Ayyagari, globální prezidentka společnosti Maybelline New York Worldwide. "Jedná se o velmi talentovanou herečku, odvážnou zastánkyni rovnoprávnosti a má energii, která všechno prozáří. Vždy jsem Storm obdivovala a pro značku Maybelline bude skvělým přínosem."

Spolu se značkou Maybelline bude Storm schopna realizovat větší změny v oblastech, které se zákazníků značky nejvíce dotýkají. Storm propůjčí svůj hlas iniciativě Brave Together, programu společnosti Maybelline na podporu léčby úzkosti a depresí a bude se podílet na probíhající různorodé práci značky.

"Značka Maybelline je součástí mé rodiny celý můj život," řekla Storm Reid. „Těším se na tuto novou kapitolu se společností Maybelline, kdy budu moci využít svůj hlas k prosazování práv mladých žen a mé generace prostřednictvím své práce pro značku."

Storm bude tváří nové inovace franšízy Fit Me společnosti Maybelline, která bude mít premiéru letos v létě.

O společnosti Maybelline New York

Maybelline New York je přední světová kosmetická značka, dostupná ve více než 120 zemích. Cílem společnosti Maybelline New York je nabízet inovativní, dostupnou a uživatelsky přívětivou kosmetiku pro každou ženu prostřednictvím spojení technologicky pokročilých přípravků s odborností odpovídající nejnovějším trendům a atmosférou New Yorku. V roce 2020 představila společnost Maybelline program Brave Together (Společně buďme stateční), dlouhodobý program na podporu celosvětového boje s úzkostí a depresí, který pomáhá každému, kdekoli statečně přijmout vlastní svět. Program Brave Together zajišťuje důležitou individuální podporu, centrum online vzdělávání, celou řadu programů k odbourání stigmat z hovorů o duševním zdraví a zavázal se, že v následujících pěti letech věnuje globálním i místním organizacím 10 milionů amerických dolarů. Více informací naleznete na webových stránkách www.maybelline.com nebo www.maybelline.com/bravetogether.com.

Kontakt:

Kristen Tully - KTully@maybelline.com

Mollie Michelson - Mollie.Michelson@maybelline.com

Video - https://mma.prnewswire.com/media/1459622/Maybelline_Storm_Reid.mp4

Klíčová slova USA-kosmetika-firmy-Maybelline

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Chemický a farmaceutický průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.