PRK Partners opět mezi oceněnými Chambers Europe 2021

PRK Partners potvrdila svou stabilní pozici mezi lídry trhu právních služeb

Dnes bylo zveřejněno nové vydání Chambers Europe Guide 2021 a PRK Partners je opět vysoce hodnocenou a doporučovanou právní ?rmou ve všech hlavních oblastech práva: bankovnictví a ?nance, kapitálové trhy, korporační právo, fúze a akvizice, řešení sporů, pracovní právo, nemovitosti, insolvence a restrukturalizace, energetické právo a projekty, hospodářská soutěž, TMT a daňové poradenství. Již dvanáct let řadí nezávislá ratingová agentura Chambers and Partners PRK Partners mezi špičku právních služeb v České republice a na Slovensku.

V novém vydání Chambers Europe 2021 je zároveň několik našich kolegů oceněno jako doporučovaný odborník. V oblasti kapitálových trhů jsou mezi přední specialisty zařazeni Martin Aschenbrenner a Jan Ditrych, v oblasti korporačního práva a M&A Martin Kříž a Eva Hromádková, v oblasti pracovního práva Jaroslav Škubal, Tereza Erényi, Matěj Daněk a Andrea Olšovská, v oblasti řešení sporů a arbitráží Robert Němec a Miriam Galandová, v oblasti hospodářské soutěže Peter Oravec, v oblasti projekty a energetika Jakub Lichnovský, v oblasti daňového poradenství pak Martin Švalbach.

Chambers and Partners je ratingová agentura systematicky sledující a hodnotící trhy právních služeb a advokátní kanceláře po celém světě. Působí na trhu od roku 1990 a v dnešní době hodnotí více jak 185 jurisdikcí. Svá hodnocení staví na zjištěních vlastního týmu lidí.

ikona Rozesílka

Kontakt pro média:

Soňa Rampulová, MBA, Marketingový manažer

e-mail: sona.rampulova@prkpartners.com

www.prkpartners.com,

Klíčová slova ČR-Slovensko-právo-daně-služby-hospodářství-firmy-PRK Partners

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.