12. ročník Kantonského veletrhu se připravuje na virtuální návrat od 15. do 24. dubna 2021

129. Čínský veletrh dovozu a vývozu (Canton Fair - „Kantonský veletrh") se bude opět konat on-line od 15. do 24. dubna 2021. 10denní virtuální výstava bude i nadále využívat své přední digitální platformy k vytváření nových příležitostí pro globální společnosti, podpoře hladkého provozu průmyslových a dodavatelských řetězců a posílení obchodních partnerství.

Co se výstavních sekcí a produktových kategorií týče, bude 129. Kantonský veletrh odpovídat minulému ročníku. On-line představí 50 výstavních sekcí z 16 hlavních produktových kategorií, přičemž 6 hlavních témat bude představeno v mezinárodním pavilonu veletrhu.

V den zahájení bude spuštěn přenos ze všech výstavních zón současně, a to včetně výstavy produktů, dodávky a sourcingu, přeshraničního elektronického obchodu a dalších. Kantonský veletrh nadále nabízí prémiové cloudové služby včetně informačního displeje, komunikace v reálném čase, možnosti sjednání vyjednávacích schůzek a live-stream marketingu.

Za účelem upevnění a šíření úspěchů národních snah o zmírnění chudoby, představí 129. Kantonský veletrh zvláštní zónu s tematikou revitalizace venkova, která pomůže regionům, které se čerstvě vypořádaly s chudobou, se vstupem na mezinárodní trh.

„Se zkušenostmi s hostováním dvou virtuálních výstav, budou v rámci 129. Kantonskéh veletrhu nadále optimalizovány funkce platformy pro zlepšení pohodlí a služeb a pro zajištění úspěšného obchodu mezi vystavovateli a kupci. S cílem pomoci snížit společnostem jejich provozní náklady osvobozuje veletrh firmy od výstavních a jakýchkoli dalších poplatků na přeshraničních platformách elektronického obchodu, které se akce účastní současně. Rádi bychom, aby se k nám při hledání nových příležitostí a posilování vzájemného rozvoje mohl připojit on-line kdokoliv," uvedl mluvčí čínského ministerstva obchodu.

Téměř všichni z celkového počtu 25.000 vystavovatelů mohou nahrávat informace o společnosti a produktech v podobě obrázků, videí, 3D, VR apod. Po předchozí registraci budou moci společnosti také optimalizovat zdroje živého vysílání, aby posílily své marketingové a komunikační strategie.

Kantonský veletrh také zajistí soukromí B2B obchodování a umožní jak kupujícím, tak prodávajícím komunikovat a dokončit objednávky prostřednictvím nástroje třetí strany podle jejich výběru. K usnadnění komunikace budou na platformě Kantonského veletrhu rovněž k dispozici odkazy na videokonference a sociální sítě.

Loňský, 128., ročník přivítal kupce z rekordních 226 zemí a regionů - skutečně diverzifikovanou a mezinárodní kupeckou základnu.

https://www.cantonfair.org.cn/en/

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1459138/Canton_Fair.jpg

KONTAKT: Chloe CAI, Tel: +86-20-8913 8622, e-mail: caiyiyi@cantonfair.org.cn

Klíčová slova Čína-obchod-internet-Canton Fair

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.