Egon Zehnder hlásí navzdory pandemické a ekonomické krizi vynikající výsledky za rok 2020

Světová společnost Egon Zehnder, která poskytuje poradenství v oblasti vedení pracovníků, ohlásila vynikající výsledky za rok 2020, a to i navzdory celoroční nepřízni, se kterou se většina podniků potýkala. Společnost vykázala globální příjmy ve výši 678 milionů CHF. Při stálých směnných kurzech tak zaostává za svým nejsilnějším rokem 2019 pouze o 4,6 procenta.

"Tyto výsledky, kterých společnost dosáhla během roku poznamenaného pandemií COVID-19, s ní související hospodářskou krizí a sociálními nepokoji, jsou důkazem hloubky a kvality vztahů konzultantů Egon Zehnder s klienty," uvedl generální ředitel společnosti Edilson Camara. "Díky velmi silnému růstu, který loni zveřejnila naše oddělení pro hodnocení vedení, poradenství pro rodinné podniky a soukromý kapitál a správní postupy, jsme opět získali důvěru v prosperitu firmy v roce 2021 i v dalších letech. Tyto výsledky také podpořily rozhodnutí pokračovat v rozšiřování naší poradenské základny; v roce 2020 jsme najali 40 nových konzultantů."

Tak působivý rok navíc potvrzuje flexibilitu a odolnost společnosti Egon Zehnder, dodala předsedkyně firmy Jill Ader. "Naše přizpůsobivost tváří v tvář krizi je bezkonkurenční," uvedla. "Abychom mohli být absolutně zaměřeni na prospěch klientů, rozhodli jsme se z naší pozice firmy věrné silným hodnotám zajistit jim pocit bezpečí a vyhnout se odstávkám. Naši kolegové z celého světa spolupracovali na hledání nových způsobů, jak našim klientům sloužit v těchto dobách, kdy nás potřebovali nejvíce."

Za účelem zajištění větší podpory klientům hostili konzultanti Egon Zehnder virtuální setkání s tisíci vedoucích představitelů globálních společností, kteří diskutovali o tom, jak krize humanizovala vedení. Více informací o této akci naleznete na vyhrazené mikrostránce. "Uvolnění lidského vůdčího potenciálu navzdory obtížím bude klíčovým faktorem v globálních snahách o obnovu hospodářství a pracovního života," dodává Ader. Firma také znovu potvrdila trvalý závazek k rozmanitosti, spravedlnosti a inkluzi vydáním své 16. bienální zprávy o diverzitě "Global Board Diversity Tracker". Firma bude i nadále následovat svůj cíl - vést k lepšímu světu - v roce 2021 i v dalších letech.

O společnosti Egon Zehnder

Egon Zehnder je přední světová společnost specializovaná na poradenství v oblasti vedení pracovníků, která sdílí jeden cíl: pomoci lidem a organizacím transformovat se. Víme, jaký dopad mohou mít skvělí vůdci, a s nadšením poskytujeme našim klientům ta nejlepší řešení. Našich více než 500 konzultantů v 68 kancelářích a 40 zemích tvoří jeden silný spolupracující tým. Naše služby zahrnují: rozvoj vedení, individuální, týmovou a organizační efektivitu, vyhledávání a vyjednávání nástupnictví generálních ředitelů, vyhledávání a posuzování vedoucích pracovníků, poradenství pro představenstva a rady a kulturní transformaci.

Pro více informací navštivte webové stránky www.egonzehnder.com či nás sledujte na LinkedInu a Twitteru.

Původní verzi naleznete na businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20210317005769/en/

KONTAKTY:

Stacy Drumtra, Chicago

Spoluředitelka globálního marketingu

stacy.drumtra@egonzehnder.com

T: +1 312 805 6736

Martin Klusmann, Berlín

Spoluředitel globálního marketingu

martin.klusmann@egonzehnder.com

T: +49 170 236 0101

Jennifer Reingold, New York

Globální ředitelka obsahu

jennifer.reingold@egonzehnder.com

T: +1 646 337 5566

Zdroj: Egon Zehnder

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova Švýcarsko-práce-služby-firmy-Egon Zehnder

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.