Představení produktů Absen: Objevte technologii MicroLED a zbrusu nové inovativní produkty

Představení produktů Absen: Objevte technologii MicroLED a zbrusu nové inovativní produkty

Představení produktů Absen: Objevte technologii MicroLED a zbrusu nové inovativní produkty

Společnost Absen uspořádala 12. března živý přenos jarní zahajovací akce pro globální publikum, kde předvedla novou generaci technologie MicroLED displejů a tři další inovativní nové produkty. Produktová řada iCon3.0, v jejímž vývoji Absen stále pokračuje, je 3. generací řady iCon - profesionálního řešení pro konferenční využití. Řada Aurora s jasem 10.000 nitů září při venkovní instalaci stejně jasně jako polární záře a produktová řada vysoce transparentních LED obrazovek JadeDragon je perfektním produktem pro přední prodejny, který stoprocentně upoutá pozornost svým vysokým jasem.

Jak šel čas s technologií MicroLED od Absenu

Technický ředitel Absenu, pan Stone, rovněž promluvil o výsledcích technického výzkumu společnosti. Od roku 2016 je Absen průkopníkem a inovátorem v oblasti MicroLED technologie a stále udává směr vývoje tohoto odvětví. V současnosti už má displej MicroLED i svou špičkovou základní technologii, a to díky spolupráci se strategickým partnerem, která umožňuje přesné pájení čipů s přesností 10um. Program určený pro sdružování a třídění čipů byl vyvinut přímo společností Absen. Navíc řídící systém a software 4K / 8K + HDR + 144Hz vysokofrekvenčního displeje a jeho ultra černá vrstva představují špičkové kontrastní nástroje pro zajištění jednotnosti (uniformity) zobrazovací vrstvy.

Svůj MicroLED produkt s roztečí pixelů 0,5 mm uvede Absen na trh v listopadu.

S příchodem inteligentního 5G+8K mikro displeje s ultra vysokým rozlišením také vzniká poptávka po vzniku větších bezrámečkových spojených displejů s ultra vysokým rozlišením. MicroLED technologie tak bude získávat stále větší pozornost.

Uvedení zbrusu nového inovativního produktu na trh

Moderátorem této akce byl výrobní ředitel společnosti, Christian Czimny, který divákům představil podrobnější informace o třech následujících novinkách.

Absenicon3.0 - jednotlačítkové dálkové ovládání pro snadné použití LED displeje

Absenicon3.0 je standardní konferenční displej Absenu. Po téměř dvou letech neustálé iterace a modernizace nyní integruje ovládání displeje, inteligentní systém a zvuk a video bez jakýchkoli jiných tradičních externích zařízení v jednoduchém a elegantním designu. Jedním z jeho hlavních rysů je, že jej lze dálkově ovládat. Zařízení disponuje funkcemi jako je například zapínání jedním dotykem, přepínání kanálů, přepínání obrazovek a nastavení menu. Absenicon3.0 se ovládá stejně snadno a lehce jako dálkový ovladač televizoru.

Řada Aurora, LED displej s mimořádně vysokým jasem

Řada Aurora je nová produktová řada ultra-jasných displejů se svítivostí 10.000 nitů určených pro venkovní reklamu. Řada Aurora přesně reaguje na potřeby zákazníků a současné trendy na trhu. Klíčovým rysem tohoto produktu je to, že ve srovnání s tradičními výrobky je až o 50 % lehčí a téměř o 40 % úspornější.

Řada JadeDragon, objevte skrytou krásu

JadeDragon je řada nových komerčních zobrazovacích produktů společnosti Absen. Jedná se o lehké, tenké a téměř průhledné LED displeje určené pro nákupní centra, maloobchodní prodejny a další polo-venkovní způsoby využití závěsných fasád. Produkty řady JadeDragon výtečně odvádí teplo, jsou velmi odolné a z více než 80 % průhledné.

Přední světový poskytovatel spolehlivých LED technologií, Absen, zůstává věrný své myšlence "vyrábět skutečné produkty, poskytovat skutečné služby a obnovit skutečný svět". Společnost Absen neustále zkoumá a vyvíjí nové produkty a technologie, aby zajistila, že její produkty jdou s dobou a jsou v souladu s potřebami zákazníků.

Absen uspořádá v září 2021 další konferenci k příležitosti uvedení nového produktu na trh - zůstaňte naladěni a zjistěte více.

Chcete-li se zúčastnit jarní uváděcí akce Absenu, navštivte: http://live.vhall.com/704412905

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1456041/1.jpg

KONTAKT: Rhoda Zhang, +86-13510226747

Klíčová slova Čína-elektronika-firmy-Absen

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.