PlnaPenezenka.cz slaví 9. narozeniny a rozdává dárky

Plná Peněženka slaví narozeniny opět ve velkém stylu. Ve spolupráci s partnery připravila pro své uživatele dárky v hodnotě 250 tisíc korun a stovku výhodných nákupních akcí.

Březen je obecně známý jako měsíc knihy. V nedávné minulosti byl v Česku měsícem internetu a poslední roky znají příznivci cashbacku a výhodných nákupů březen jako měsíc Plné Peněženky.

Plná Peněženka je největším cashbackovým portálem v Česku a již tradičně spojuje začátek jara s oslavou svých narozenin. Dny Plné Peněženky, jak se celá akce nazývá, odstartovaly letos už 10. března. I když samotný narozeninový den je dvacátého, ze strany uživatelů i partnerů je o tuto mimořádnou akci takový zájem, že oslovy začínají již deset dní předem a pokračují až do konce měsíce.

Dárky pro všechny

V rámci narozeninových oslav budou rozdány dárky v celkové hodnotě přes 250 tisíc korun a zkrátka nepřijde nikdo. Uživatelé mohou luštit narozeninovou tajenku, přičemž každý den získávají jedno písmenko jako indicii, která jim pomůže k vyluštění celého znění tajenky. Kdo ji jako první správně vyluští, získá kytici stovky luxusních růží od hlavního partnera akce společnosti Florea. Parádní kytici si ale užije i dalších 10 rychlých luštitelů, kteří získají voucher v hodnotě 1500 Kč na nákup květin dle vlastního výběru s dopravou domů zdarma.

Florea se stává hlavním partnerem již podruhé. Proč je spolupráce s Plnou Peněženkou pro e-shop přínosná okomentoval majitel společnosti Jiří Hemerle: "Partnerství marketingových akcí Plné Peněženky je pro nás zajímavé z více důvodů. Díky mediálním kampaním po celou dobu trvání akce získá Florea vysokou vizibilitu značky i nové zákazníky. Zároveň se několik týdnů výrazným způsobem dostáváme pod kůži uživatelů Plné Peněženky, kteří možná nenakoupí hned, ale často si na nás vzpomenou, až budou chtít květinu koupit."

Každý den pak mohou uživatelé soutěžit o hodnotné ceny dvacítky partnerů akce, mezi které patří například Sportisimo, Pompo, Bushman nebo Hervis.

V den narozenin pak máme překvapení pro každého, zkrátka tak nepřijde opravdu nikdo.

Nákupní týden s Deníkem

15. března startuje akce Nákupní týden s Deníkem, které je Plná Peněženka exkluzivním partnerem. Díky této akci získají uživatelé Plné Peněženky možnost, využít unikátní slevy zapojených e-shopů a oslavy narozenin tak pro ně budou ještě příjemnější. Samozřejmě z každého nákupu i při využití zmíněných slev, získají uživatelé oblíbený cashback.

Slavit budou i zákazníci UP nebo držitelé ISIC

Protože Plná Peněženka úzce spolupracuje s poskytovatelem benefitních programů a stravenek UP Česká republika i UP Slovensko, budou narozeniny Plné Peněženky slavit i jejich zákazníci, kteří získají stejné možnosti a výhody jako uživatelé Plné Peněženky. Na Slovensku pak tytéž výhody získají i držitelé karet ISIC.

Kontakt:

Josef Drobílek

Marketing a PR

E-mail: drobilek@5dm.cz

Web: www.5dm.cz

Klíčová slova ČR-Slovensko-trh-finance-marketing-firmy-5dm

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Obchod, marketing
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.