Cindy Boiter se stane výkonnou viceprezidentkou společnosti Milliken & Company a ředitelkou její chemické divize

Cindy Boiter, nová výkonná viceprezidentka a ředitelka chemické divize Milliken & Company

Cindy Boiter, nová výkonná viceprezidentka a ředitelka chemické divize Milliken & Company

Milliken & Company s potěšením oznamuje, že Cindy Boiter byla povýšena do funkce výkonné viceprezidentky společnosti a ředitelky chemické divize. S účinností od 15. března Cindy Boiter ve funkci nahradí Davida Moodyho, který ze společnosti Milliken odchází.

Tato tisková zpráva obsahuje multimédia. Celou tiskovou zprávu si můžete přečíst zde: https://www.businesswire.com/news/home/20210304005823/en/

„Pro naši společnost se jedná o skvělou a důležitou událost, protože Cindy bude první ženou, která bude ve firmě Milliken zastávat roli prezidentky,“ řekl Halsey Cook, prezident a generální ředitel firmy Milliken. „Cindy Boiter má obrovské zkušenosti s prací v naší chemické divizi a dokončila řadu důležitých akvizic. Proto má jedinečnou kvalifikaci stát se ředitelkou celé chemické divize firmy Milliken.“

Cindy Boiter nastoupila do chemické divize firmy Milliken v roce 2012 na pozici ředitelky pro marketing, strategii a osobní rozvoj a postupně byla povýšena až do pozice finanční ředitelky, kde se důležitou měrou podílela na rychlém růstu firmy. V roce 2018 se stala ředitelkou firmy Milliken pro strategii a z titulu své funkce se podílela na přípravě strategických plánů firmy až do roku 2025 a dohlížela nad dvěmi důležitými akvizicemi. Cindy Boiter získala ocenění Milliken Honors Award for Diversity and Inclusion (Cenu firmy Milliken za diverzitu a inkluzi) a aktivně působí v řadě světových asociací.

„Chtěli bychom také poděkovat Davidu Moodymu za 33 let jeho práce pro firmu Milliken a popřát mu vše nejlepší v další fázi jeho kariéry,“ uzavřel Cook.

O společnosti Milliken

Firma Milliken & Company si jako specialista na materiály uvědomuje, že jedna jediná molekula má potenciál změnit celý svět. Společnost Milliken dodává inovativní řešení pro různé průmyslové obory, včetně textilního, chemického nebo zdravotního sektoru. Zabývá se také podlahovými krytinami a její produkty pomáhají řešit ty největší světové problémy. Institut Ethisphere firmu 15 let za sebou zařadil do svého žebříčku nejetičtějších firem na světě (World’s Most Ethical Companies) a firma se snaží svým zákazníkům nabízet ta nejinovativnější trvale udržitelná řešení. Osm tisíc zaměstnanců na 46 místech celého světa má jediný cíl - neustále dělat něco dobrého pro tento svět. Více informací o společnosti Milliken a o jejích inspirujících řešeních najdete na webových stránkách milliken.com nebo se s námi můžete spojit na sociálních sítích Facebook, Instagram, LinkedIn a Twitter.

Přečtěte si zdrojovou verzi této tiskové zprávy na webové stránce businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20210304005823/en/

Kontaktní informace

Betsy Sikma

betsy.sikma@milliken.com

864.909.7908

Liz Morris

liz@edit-grp.com

864.918.5196

Zdroj: Milliken & Company

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova USA-chemie-Milliken & Company

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Chemický a farmaceutický průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.