Sewio Networks poprvé uvedena v globálním Magickém Kvadrantu Gartneru 2021 pro lokalizační služby uvnitř budov

Společnost Sewio Networks, výrobce real-time lokalizačního systému (RTLS) pro digitalizaci pohybu uvnitř hal, byla dnes uvedena jako specializovaný hráč - z hlediska komplexnosti vize a funkčních schopností - mezi dodavateli lokalizační služeb uvnitř budov v rámci nejnovějšího magického kvadrantu (Magic Quadrant), vydaného v únoru 2021.

"Nasazení Sewio RTLS pro naše zákazníky otevírá celou řadu využití od efektivnějšího plánování materiálových toků, díky okamžitému a spolehlivému vhledu do procesů, zkrácení výrobních taktů a dodacích lhůt mezi interními procesy, úspory díky eliminování repetitivních manuálních operací až po zvýšení bezpečnosti pracovního prostředí," řekl Milan Šimek CEO a spoluzakladatel Sewio Networks. "Zařazení do magického kvadrantu pro rok 2021 společnosti Gartner vnímáme jako potvrzení toho, že se nám daří dodávat řešení s vysoce pozitivním ROI a krátkou dobou návratnosti. Ocitáme se zároveň mezi několika málo firmami v České republice jejichž práce byla takto oceněna, je skvělé být ve společnosti firem jako jsou GoodData, Kentico Software nebo Flowmon Networks."

"V Sewiu je linka mezi odděleními vývoje, výroby, konzultace i obchodu velmi tenká. Díky tomu se nám daří rychle zavádět technologické inovace které odpovídají potřebám trhu. Naše, na globálním trhu jedinečná, schopnost kombinovat v projektu všesměrové a směrové antény našich lokalizačních přijímačů přináší významné úspory a umožňuje spolehlivý provoz v projektech libovolné velikosti," dodává Lubomír Mráz, CTO a spoluzakladatel Sewio Networks. "Přední technologické firmy 'znovuobjevují' technologii UWB, kterou rozvíjíme již více než jedenáct let a s radostí pozorujeme, jak se stává odpovědí pro širokou řadu aplikací."

Tzv. magické kvadranty společnosti Gartner lze považovat za vlivné tržní studie poskytující informace o různých segmentech oboru informačních technologií. Poskytují nezávislý přehled o trhu a pomáhají zákazníkům zorientovat se mezi hráči v dané oblasti. Analytici o zařazení společnosti do kvadrantu rozhodují na základě komplexní výzkumné metodologie.

Více informací o tom jak Sewio RTLS napomáhá firmám v průmyslu zvyšovat efektivitu a bezpečnost pomocí digitalizace naleznete na: https://www.sewio.net/.

Report je k dispozici zde: https://www.gartner.com/document/3996898?ref=solrResearch&refval=277458997

Gartner, Magic Quadrant for Indoor Location Services, Global Tim Zimmerman and Annette Zimmermann, 15 February 2021.

Gartner Disclaimer

Společnost Gartner nepodporuje žádného dodavatele, produkt nebo službu uvedenou v jeho výzkumných publikacích a nedoporučuje uživatelům, aby si vybrali pouze ty dodavatele, kteří mají nejvyšší hodnocení nebo jiné označení. Výzkumné publikace Gartner se skládají z názorů výzkumné organizace Gartner a neměly by být vykládány jako výroky o faktech. Společnost Gartner se zříká veškerých záruk, vyjádřených nebo předpokládaných, s ohledem na tento výzkum, včetně veškerých záruk prodejnosti nebo vhodnosti pro konkrétní účel.

O společnosti Sewio Networks

Sewio Networks je výrobce real-time lokalizačního systému (RTLS) určeného pro digitalizaci pohybu uvnitř hal, který pomáhá firmám v oblasti průmyslu, intralogistiky, obchodu, sportu a zábavy. Systém je založený na širokopásmové technologii UWB a je dodáván společně se softwarem pro management a vizualizaci sledovaných objektů.

Partnerům a zákazníkům poskytuje přesné, spolehlivé a plně škálovatelné IoT řešení pro sledování objektů a jeho využití k získání procesní vizibility, zlepšování efektivity výroby, zjednodušení toků materiálu a zvyšování bezpečnosti. Sewio technologie je zákazníkům implementována prostřednictvím partnerské sítě čítající 90+ partnerů ve 36 zemích světa. Sewio bylo založeno v roce 2014 v Brně, dnes s pobočkami v USA (Austin, Texas), Německu (Stuttgart) a Velké Británii (Londýn). Mezi zákazníky patří: Volkswagen, Toyota, Continental, Budvar, Pirelli, Matador, TPCA, Škoda.

Kontakt:

Petr Passinger

Sewio Networks

petr.passinger@sewio.net

Klíčová slova ČR-průmysl-počítače-trh-komunikace-software-firmy-Sewio Networks

Oblast
Jihomoravský (bn)

Kategorie
IT, telekomunikace
Obchod, marketing
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.