Využijte pro jarní rekonstrukci zvýhodněný Úvěr od Buřinky za 4,35 procenta p.a.

Jaro je odjakživa spojováno s touhou po něčem novém. A jaro se také může stát výrazným impulsem ke změně! Možná při procházkách narazíte na vhodný pozemek pro stavbu domu nebo váš byt už opravdu potřebuje rekonstrukci. Stavební spořitelna České spořitelny (Buřinka) nyní nabízí zvýhodněný úvěr se sníženou sazbou 4,35 procenta až do výše 2,5 milionu Kč bez zajištění nemovitostí se splatností 20 let a fixací úrokové sazby na tři roky. Akční nabídka je platná od 1. března do 30. dubna 2021.

Úvěr od Buřinky je možné využít nejen na stavební úpravy, ale i na vybavení bytu či domu (spotřebiče, nábytek) a také na koupi či úpravy pozemků (oplocení, cesty, pergoly). Zvýhodněná sazba platí i pro účel koupě či výstavby nemovitosti. "Výhodou našeho úvěru je jeho anuitní splácení, tzn. že splácíte jistinu svého úvěru již od první splátky," uvádí Milan Pospíšil ze Stavební spořitelny České spořitelny a dodává: "V případě, že se jedná o koupi družstevního bydlení, může Buřinka poskytnout úvěr až do výš 3,5 milionu Kč bez zajištění nemovitostí." Velkou výhodou tohoto úvěru je, že není nutné mít dopředu nic naspořeno ani uzavřít stavební spoření. Jedinou podmínkou je dokončení úvěrové žádosti nejpozději do 30. dubna 2021.

Kolik ušetříte?

- Při výši úvěru 300.000 Kč, splatnosti 20 let, klient oproti standardní nabídce ušetří 20.156 Kč

- Při výši úvěru 800.000 Kč, splatnosti 20 let, klient oproti standardní nabídce ušetří 53.571 Kč

Kde je možné Úvěr od Buřinky sjednat?

- Zcela online. Klienti České spořitelny si mohou úvěr sjednat ve svém internetovém i mobilním bankovnictví George. V případě online sjednání mohou mít peníze na účtu do 15 minut.

- Prostřednictvím finančních poradců

- Na pobočce České spořitelny

Výhodou Úvěru od Buřinky je možnost odečíst zaplacené úroky z daňového základu. Pokud použijete úvěr na rekonstrukci, můžete použití vynaložených peněz doložit zjednodušeně fotkami pořízenými před rekonstrukci, dokumentovat průběh a do jednoho roku vyfotit finální stav. Fotografie lze poslat prostřednictvím webových stránek www.burinka.cz . Samozřejmě stále zůstává možnost doložit rekonstrukci do jednoho roku standardními doklady.

Pandemie a s ní spojené restrikce, zcela mění způsob, jakým vnímáme vlastní bydlení. Změnily se také naše potřeby a nároky. Rekonstrukce bydlení tak může být tím pozitivním impulsem, jak čelit současnému tlaku.

Přejeme vám hodně štěstí, pevné nervy a především zdraví.

Více informací najdete na www.burinka.cz nebo na naší bezplatné lince 800 120 120.

Kontakt:

Monika Kopřivová

Stavební spořitelna České spořitelny, a.s.

email: monika.koprivova@burinka.cz

Klíčová slova ČR-banky-Česká spořitelna

Oblast
Praha, Česká republika (ce)

Kategorie
Finance, ekonomika

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.