Firma GCLSI úspěšně dodala domácí solární sady G-Home Solar Kits německé společnosti Enpal

Společnost GCL System Integration Technology Co., Ltd. (dále jen „GCLSI", „firma" nebo „společnost") (index Šen-čenské burzy:002506), přední fotovoltaická (PV) firma v Číně, úspěšně dodala objednané domácí solární sady G-Home Solar Kits německé společnosti Enpal, která patří mezi špičkové poskytovatele solárních energetických řešení. Pro společnost GCLSI je tato dodávka významným krokem v další expanzi na zahraniční trhy a stává se tak nejen dodavatelem běžných technologií pro nové energie, ale také poskytovatelem na míru šitých řešení a služeb.

Sada G-Home Solar Kit se skládá z modulů GCL s vysokou účinností a z instalační technologie pro celkovou vyváženost systému (BOS). Vzhledem k tomu, že systém je již částečně sestaven z výroby, dochází k podstatnému zjednodušení a zkrácení doby instalace. V září 2020 firma GCLSI podepsala strategickou dohodu se společností Enpal o dodávce 5 000 kusů sad G-Home Solar Kits. Německá energetická společnost Enpal chce domácnostem nabízet nová chytrá energetická řešení a patří mezi průkopníky v této oblasti.

„Produkty a služby firmy GCLSI jsou určeny pro široké spektrum zákazníků a neustále je inovujeme tak, aby vyhovovaly aktuálním tržním trendům," řekl Thomas Čang, generální ředitel firmy GCLSI. „Jsme velice rádi, že se nám podařilo úspěšně realizovat dodávku našich domácích solárních sad G-Home Solar Kit pro firmu Enpal, což je důkazem, že se tyto technologicky vyspělé produkty dobře uplatní i na německém trhu a pevně věříme, že naše produkty do budoucna budeme dodávat i na další zahraniční trhy."

Domácí solární sady G-Home Solar Kit firmy GCLSI představují špičkové a komplexní řešení pro majitele domů. Tato řešení lze snadno přizpůsobit různému typu střech, vynikají rychlou a snadnou instalací a lze je přizpůsobit tak, aby uspokojila potřeby a nároky různých typů zákazníků. Solární sady G-Home Solar Kit firmy GCLSI lze připojit na systémy pro uchovávání a skladování energie a lze je ovládat prostřednictvím domácích energetických řídicích systémů (HEMS - Home Energy Management Systems). Díky tomu získávají majitelé domů chytré ekologické energetické řešení, které jim umožňuje fungovat se získanou sluneční energií celou noc.

Firma GCLSI se v posledních letech intenzivněji věnuje výzkumu a vývoji a vyvinula celou řadu nových technologií a služeb pro různé typy a řady fotovoltaických systémů. Vyrábíme komplexní řadu produktů pro různé druhy zákazníků tak, aby si každý zákazník mohl vybrat to nejoptimálnější a nejvhodnější řešení pro výrobu solární energie. V rámci další expanze chce firma GCLSI nabízet na německém trhu další řešení a služby pro čistou energetiku.

O společnosti GCLSI

GCL System Integration Technology Co. Ltd (burzovní symbol 002506.SZ) (GCLSI) je součástí skupiny GCL Group, největšího nestátního čínského energetického konglomerátu, který se zabývá novou energií, čistou energetikou a souvisejícími službami. Firma GCL System Integration má v současné době pobočky po celém světě, 5 výrobních základen pro solární moduly v pevninské Číně a jednu další ve Vietnamu. Firma nabízí moduly o výkonu až 8 GW a akumulátory s kapacitou až 4,3 GW a patří tak mezi největší výrobce solárních a fotovoltaických modulů. Více informací najdete na webové stránce https://www.gclsi.com/.

KONTAKT: Echo Čang, ředitel marketingu, +86-512 6853 2912, zhangning_nj@gclsi.com

Klíčová slova Čína-energie-GCLSI

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.