Společnost American Wave Machines, Inc. oznámila, že surfařský projekt PerfectSwell® na pláži Šizunami je těsně před dokončením

Tento projekt je v rámci příprav na trénink olympioniků těsně před dokončením

Firma American Wave Machines, Inc. (AWM) oznámila, že projekt PerfectSwell® na surfařské pláži Šizunami v japonské Makinohaře (静波サーフスタジアムPerfectSwell®) se podařilo dokončit v rekordně krátkém čase. V této oblasti již funguje velké množství surfařských obchodů, včetně Jack Ocean Sports, které zde poskytují služby jak místním, tak zahraničním surfařům.

Výstavba tohoto surfařského projektu na bázi technologie PerfectSwell® trvala pouhý rok, a to navzdory složitým podmínkám, které negativně ovlivňují podnikání, cestování i produktivitu. Nicméně díky spolupráci firem Surf Stadium Japan (SSJ) a AWM se podařilo logistické problémy vyřešit a zajistit dodávky tisíců potřebných komponent. Stavební práce byly dokončeny za rekordních 389 dní.

Firma AWM v tomto projektu uplatnila dosud nevídané inovace. Nová funkce pro změnu charakteru vln s názvem „Temporal Distortion" nabídne zcela novou dimenzi hydrodynamického ovládání systému. „Díky technologii Temporal Distortion budeme moci nabídnout zcela nový typ vln, a to jak pro profesionální uživatele, tak pro lidi, kteří se surfovat teprve učí," řekl William McFarland, programátor surfařských vln ve firmě AWM. „Díky této technologii tak můžeme vytvářet dynamičtější a zábavnější vlny." Mezi další novinky patří také zvýšení celkového výkonu. „Zkoušky při uvádění do provozu potvrdily, že se podařilo dosáhnout vyššího výkonu celého systému," řekl Miquel Lazaro, hlavní inženýr.

Surfařský projekt PerfectSwell® Šizunami je ukázkou toho, jak lze i na relativně malém městském prostoru vytvořit zcela nové surfařské oblasti označované jako „surfařské arény". Díky modularitě a snadné rozšiřitelnosti surfařské technologie PerfectSwell® je možné jí využívat v globálním měřítku v celé řadě různých aplikací. „Surfování se stává olympijským sportem pouze jednou a pro tento sport je to živou vodou," řekl Bruce McFarland, zakladatel firmy AWM. „Projekt surfařského parku PerfectSwell® v Šizunami je konzistentní platformou pro trénink sportovců, exhibice a další akce, včetně olympijských her."

Datum otevření tohoto parku bude oznámeno poté, co bude zrušen zákaz cestování do Japonska a co firma AWM surfařský areál PerfectSwell® v Šizunami uvede do plného provozu.

O společnosti American Wave Machines

American Wave Machines, Inc. vyrábí surfařské technologie, které jsou chráněny 39 patenty v 11 zemích světa. Technologie SurfStream® umí generovat až stovky vln, zatímco technologie PerfectSwell® slouží pro větší laguny a bazény o celkové ploše větší než 4047 metrů čtverečních a umí generovat až tisíce vln. Od roku 2007 se na surfařských projektech firmy American Wave Machines po celém světě uskutečnily již více než 4 miliony surfařských akcí.

O firmě Surf Stadium Japan

Surf Stadium Japan je firma založená na zásadách práce pro společnost a i nadále chce pokračovat v budování podobných surfařských projektů, jako je ten v Šizunami, které přinesou lidem práci, zábavu i skvělé zážitky.

info@americanwavemachines.com

Aerial view of PerfectSwell® Shizunami under final construction. Photo: Surf Stadium Japan.

Video - https://www.youtube.com/watch?v=SjBFcBpZH94

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1441478/PerfectSwell_Shizunami_aerial_view.jpg

KONTAKT: jenna@americanwavemachines.com, 858-755-1497

Klíčová slova USA-rekreace-sporty-stavby-American Wave Machines

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Stavebnictví, bydlení a reality
Sport
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.