Firma Pylontech vybudovala za účelem uspokojení rostoucí globální poptávky po uchovávání energie špičkové výzkumné a vývojové centrum

Společnost Pylon Technologies Co., Ltd. (dále jen „Pylontech" nebo „společnost") jeden z největších světových poskytovatelů řešení pro uchovávání a skladování energie (ESS - Energy Storage System), oznámila, že navzdory napjatému harmonogramu, chce do 3 let rozšířit svou nabídku také o technologie o kapacitě 4 GWh.

Wen Tchan, generální ředitel firmy Pylontech, s poukazem na úspěšný vstup firmy na šanghajskou burzu (Shanghai Stock Exchange Star Market) ke dni 30. prosince 2020, kam společnost vstoupila jako první firma z oboru uchovávání energie, což jí umožnilo získat kapitál ve výši více než 2 miliardy čínských jüanů (zhruba 301 milionů dolarů), řekl: „U příležitosti oslav letošního čínského nového roku jsme si vzali jen několik dní dovolené, abychom mohli pokračovat ve výrobě bateriových článků a připravovat se na rozšiřování kapacit. To je v Číně velmi neobvyklé, ale my chceme rychle uspokojit poptávku našich zákazníků, kteří na naše výrobky čekají."

V roce 2013 firma Pylontech prorazila na globální trhy díky svému strategickému systému pro ukládání energie do baterií (BESS - Battery Energy Storage System). V posledních letech firma Pylontech strmě a rychle roste díky řešením LFP ESS. Mezi produkty firmy patří baterie s kapacitou 12 V - 1500 V s výkonem od 500 Wh až po více než 100 MWh, které splňují požadavky předpisů pro elektronická zařízení pro obytné, komerční i průmyslové elektroinstalace (ESS) a pro připojení do sítě.

Analýza naznačuje, že v současné době dochází k rychlému rozvoji a růstu trhu s uchováváním a ukládáním elektrické energie a jen poptávka po lithium-iontových bateriích významně roste, přičemž dodávky nestačí tuto poptávku uspokojovat. Proto má společnost Pylontech velmi výhodnou pozici na trhu. Data naznačují, že v roce 2019 byla poptávka po lithium-iontových bateriích a komunikačních základnových stanicích o celkovém výkonu 12,1 GWh, zatímco v roce 2025 se očekává prolomení hranice 60 GWh.

„V posledních deseti letech měníme ve spolupráci s našimi partnery na celém světě způsob výroby, uchovávání a využívání elektrické energie," řekl Geoffrey Song, viceprezident firmy Pylontech pro zahraniční trhy. „Neustálá inovace a spolupráce s předními firmami v oboru jsou jedinou cestou pro dosažení spolehlivé, trvale udržitelné a cenově příznivé nové energetické struktury. Pevně věříme, že se podaří splnit závazky vedoucích představitelů světové ekonomiky v oblasti uhlíkové neutrality a budeme se snažit v této oblasti rovněž významnou měrou přispět."

O společnosti Pylontech

Firma Pylontech byla založena v roce 2009, jako poskytovatel bateriových systémů pro uchovávání elektrické energie (BSS), a to na základě svých zkušeností z elektrochemie, silnoproudé elektroniky a systémové integrace. Firma nabízí na trh spolehlivá a cenově dostupná bateriová řešení pro uchovávání elektrické energie s možností připojení na síť (ESS) a dnes je jedním z předních světových dodavatelů lithiových baterií.

Označení akcií společnosti: 688063

Související odkaz: www.pylontech.com.cn

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1441567/1.jpg

KONTAKT: Lingyu Shen, +86-21-31590029

Klíčová slova Čína-energie-ekologie-Pylon Technologies

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Energetika, suroviny

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.