Obytný komplex "Aman Residences, Tokyo" a nový hotel pod značkou "Janu Tokyo" jsou zlatými hřeby projektu renovace městské zástavby čtvrti Toranomon-Azabudai

Projekt Toranomon-Azabudai v Tokiu.

Projekt Toranomon-Azabudai v Tokiu.

Projekt Toranomon-Azabudai v Tokiu. Projekt Toranomon-Azabudai v Tokiu.

Tokio 19. února 2021 (PROTEXT/BusinessWire)- Společnosti Mori Building a Aman Resorts uzavírají spolupráci na revitalizaci zástavby v srdci Tokia

Přední japonský developer zaměřený na městské zástavby, společnost Mori Building Co., Ltd., oznámila, že naváže spolupráci se společností Aman, provozovatelem špičkových hotelů a rezortů na celém světě, v rámci projektu renovace městské zástavby Toranomon-Azabudai. Plánu s cílem revitalizovat rozsáhlou oblast v centru Tokia s plánovaným dokončením v roce 2023. Dvěma hlavními výstupy této spolupráce budou obytný komplex Aman Residences, Tokyo a luxusní hotel Janu Tokyo, pod sesterskou značkou společnosti Aman, která bude mít v Japonsku premiéru.

Tato tisková zpráva obsahuje multimédia. Kompletní tiskovou zprávu si můžete prohlédnout zde: https://www.businesswire.com/news/home/20210217006076/en/

Shingo Tsuji, prezident a generální ředitel společnosti Mori Building řekl: "Pokud má Tokio uspět v konkurenci s největšími městy světa, musí zvýšit svou atraktivitu. Společnost Mori Building spojí síly se společností Aman, která spravuje různé světové rezorty, aby vytvořila špičkové prostředí, jaké ještě Tokio nevidělo, pro rezidenty i hosty hotelu, kde lidé zažijí harmonii s přírodou a navzájem si poskytnou kreativní inspiraci. Realizací této nové formy 'urbanistického wellness', posílí společnost Mori Building přitažlivost Tokia."

Vladislav Doronin, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Aman a značky Janu, řekl: "Realizace prvního obytného komplexu Aman Residences v Japonsku představuje milník v historii společnosti Aman a vypovídá o úzkém vztahu a symbióze naší značky s touto zemí a její velmi zvláštní kulturou. Spolupráce s přední developerskou společností Mori Building a fakt, že jsme součástí projektu Toranomon-Azabudai, nám umožní realizovat pátý projekt společnosti Aman v Japonsku. Tentokrát nabídneme stálé útočiště majitelům, stejně jako exkluzivní přístup k životnímu stylu společnosti Aman. Kromě toho vytvoříme prostředí pro hotel Janu Tokyo. V tomto jádru kultury a umění chceme spojit hosty se srdcem této živé komunity a nabídnout jim příležitost se kreativně vyjádřit."

Obytný komplex Aman Residences, Tokyo — jedinečný zážitek z bydlení ve městě

Obytný komplex Aman Residences, Tokyo bude situován na 54. až 64. poschodí 330 metrů vysoké budovy A District Tower a bude zahrnovat 91 značkových hotelových pokojů a exkluzivními službami, včetně lázní Aman Spa (na ploše kolem 1400 m2) určených pouze pro rezidenty. Proslavená pohostinnost společnosti Aman, vřelá a neokázalá, umožní obyvatelům, aby si vychutnali klidný životní styl s výhledem na pulzující tokijskou metropoli. Sofistikovaný architektonický design budovy Tower je mistrovským dílem společnosti Pelli Clarke Pelli Architects (USA) a design interiéru vytvořila kanadská společnost Yabu Pushelberg.

Janu Tokyo — sesterská značka společnosti Aman debutuje v Japonsku

Janu, značka luxusních hotelů společnosti Aman, bude mít svou japonskou premiéru v podobě hotelu Janu Tokyo situovaném v prvních třinácti patrech budovy B-2 District Tower. Hotel navrhuje společnost Denniston (Malajsie) pod vedením Jean-Michela Gathyho. Kromě zhruba 120 luxusních pokojů s nádherným výhledem na centrální náměstí zaplněné bujnou zelení se hotel Janu Tokyo bude pyšnit největšími lázněmi v Japonsku (na ploše cca 3500 m2) nabízejícím lázeňské procedury a fitness centrum, šesti restauracemi a kavárnami a bary pro volný čas i obchodní schůzky. Hotel Janu Tokyo přivítá hosty z celého světa.

O společnosti Aman

Společnost Aman byla založena v roce 1988 s vizí vybudovat několik skutečně dokonalých míst pro relaxaci s neokázalou vřelou pohostinností, kde se návštěvníci mohou cítit jako doma. První resort Amanpuri ("místo klidu") v thajském Phuketu udal trend a od té doby se společnost Aman rozrostla a zahrnuje 33 jedinečných hotelů a rezortů ve 20 atraktivních destinacích po celém světě a sedm nových ve výstavbě. Další z nich, který se společnost Aman chystá otevřít, je Aman New York. V roce 2020 byla představena nová značka hotelů Janu (Janu znamená v sanskrtu "duše"). Janu nabízí jedinečnou pohostinnost, jejímž základem je skvělý servis, hravý přístup a sociální wellness. Cílem značky Janu je nastolit rovnováhu mezi hlavou a srdcem a oživit duši. Janu představí další tři hotely, které jsou již ve výstavbě: Montenegro (Černá Hora) (2022), Al Ula v Saudské Arábii (2022) a Tokio (2023), stejně jako celou řadu dalších hotelů do budoucna.

O společnosti Mori Building

Společnost Mori Building je inovativní městský developer se sídlem v Tokiu. Společnost se zaměřuje na maximalizaci atraktivity měst vytvářením a rozvojem bezpečných, udržitelných a kosmopolitních městských center založených na své jedinečné koncepci výškových center Vertical Garden City (Město vertikálních zahrad) pro podnikání, vzdělávání, volný čas a bydlení. Koncept byl použit v mnoha důležitých projektech společnosti, včetně ARK Hills, Roppongi Hills a Toranomon Hills v Tokiu a v Šanghajském světovém finančním centru. Společnost Mori Building se zabývá také leasingem nemovitostí, řízením projektů a konzultacemi. Další informace naleznete na stránkách www.mori.co.jp/en

Související odkazy

Tisková zpráva "Společnost Mori Building představuje rozsáhlý projekt městské obnovy v centru Tokia" publikovaná 22. srpna 2019:

https://www.mori.co.jp/en/img/article/190822.pdf

Fakta o projektu Toranomon-Azabudai:

https://www.mori.co.jp/en/projects/toranomon_azabudai/img/fact_book.pdf

Video o projektu Toranomon-Azabudai:

https://www.youtube.com/watch?v=5akVE7tWOto&feature=emb_logo

Zdrojovou zprávu si můžete prohlédnout na stránkách businesswire.com: https://www.businesswire.com/news/home/20210217006076/en/

Kontakty

Kontakt pro mezinárodní média

Styk s veřejností, Mori Building Co., Ltd.

Saori Asano

Tel: +81 (0)3 6406 6606

Fax : +81 (0)3 6406 9306

E-mail: koho@mori.co.jp

Weber Shandwick Japan

Reina Matsushita (tel: +81 (0)80 2375 0295),

Mayuko Harada (tel: +81 (0)90 9006 4968)

nebo Masashi Nonaka (tel: +81 (0)80 1037 7879)

E-mail moribldg@webershandwick.com

Zdroj: Mori Building Co., Ltd.

Text této zprávy v původním, zdrojovém jazyce je oficiální verzí. Překlad této zprávy do jiných jazyků poskytujeme pouze jako doplňkovou službu. Text zprávy v původním, zdrojovém jazyce je jedinou právně závaznou verzí této tiskové zprávy.

(BW)

Klíčová slova Japonsko-stavby-byty-hotely-správa-firmy-Mori Building

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Stavebnictví, bydlení a reality
Služby, cestovní ruch
Politika, veřejná správa a soudy

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.