Společnost Absen dodala ohromující LED řešení developerské firmě Kaisa Prosperity

Společnost Kaisa Prosperity, největší realitní developer v Číně, využila špičková digitální LED řešení od firmy Absen (burzovní index SZSE: 300389) ve svém novém projektu Kaisa Baiyun City Plaza v čínském Kantonu. Společnost Absen, jednička ve výrobě LED panelů, ve spolupráci s firmou Jiake Intelligent, dodala pro tento nový objekt dechberoucí LED řešení.

Firma Absen dodala své úchvatné LED panely do vnitřních i vnějších prostor obchodního centra Kaisa Baiyun City Plaza v čínském Kantonu. Součástí dodávky byly například na míru vyrobený 3D panel s technologií OOH, jeskyně osvětlená LED diodami, stěna z LED panelů pro plynulé přehrávání videa a 4 LED pásky, které jsou nainstalovány v hlavní hale uvnitř tohoto objektu.

3D panel s technologií OOH

Tento trojúhelníkovitý reklamní LED panel o celkové ploše 274,89 m2 je instalován na vnějším plášti objektu a je nedílnou součástí celého komplexu. Díky kreativnímu 3D obsahu, který tento panel přehrává, se tak celý objekt stal jedinečnou dominantou města, která spojuje umění s technologií.

Interaktivní LED stěna + LED pásky v hlavní hale

Při vstupu do obchodního centra návštěvníky ohromí inovativní LED pásky na stropě hlavní haly a také stěna z velkoformátových LED panelů. Na této stěně jsou přehrávána videa, reklamy a informace z realitní společnosti Kaisa Prosperity. Na LED páskách se v pitoreskních kreacích promítají různé uklidňující obrázky, jako jsou například květiny, což navozuje příjemnou uvolněnou atmosféru.

Jeskyně s LED osvětlením

Společnost Absen dodala již několik LED systémů pro jeskyně, a tak pro ní 720° záběr v obchodním centru Baiyun Kaisa v Kantonu nebyl žádným problémem. Tato jeskyně, která se nachází hned za interaktivní stěnou z LED panelů, je relaxačním prostorem, kde se zákazníci mohou pobavit u kreativního, futuristického obsahu a návštěvníkům jsou zde rovněž přehrávány reklamy, které představují rezidenční i komerční nemovitosti. Při návrhu tohoto řešení firma využila své panely řady PL Lite.

Pan Čchin I, k tomuto projektu poznamenal: „Vybrali jsme si společnost Absen, protože se jedná o veřejně obchodovatelnou společnost a uznávaného výrobce LED technologií, který se těší skvělé pověsti pro špičkovou kvalitu svých produktů. Spolupráce a podpora, kterou nám tým firmy Absen poskytl jsou nedocenitelné. Jedná se opravdu o tým profesionálů, který po celou dobu projektu věnoval pozornost i drobnostem a dokázal rychle reagovat. A navzdory námi požadované rychlosti dodání, nám dokázali dodat skvěle fungující řešení."

Video - https://www.youtube.com/watch?v=0X4M6NhxTx0

Foto - https://mma.prnewswire.com/media/1428689/1.jpg

KONTAKT: Emma Zhang, emma.zhang@absen.com, +86-13021353519

Klíčová slova Čína-elektronika-reality-Kaisa Prosperity-Absen

Oblast
Asie, Austrálie (as)

Kategorie
Stavebnictví, bydlení a reality
IT, telekomunikace

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.