SoftGroup se stává jedním z prvních revidovaných oficiálních integrátorů softwaru a důvěryhodným poskytovatelem řešení pro ruské Centrum pro výzkum perspektivních technologií

Nejlepší poskytovatel trasovacích end-to-end řešení v oblasti střední a východní Evropy byl dnes po revalidačním procesu všech evidovaných poskytovatelů znovu schválen jako oficiální důvěryhodný partner a softwarový integrátor ruského Centra pro výzkum perspektivních technologií (Center for Research in Perspective Technologies, CRPT). Revalidační proces je součástí iniciativy ruského národního digitálního track-and-trace systému. CRPT je partnerstvím mezi soukromým a veřejným sektorem, které tento systém, známý také jako "Chestny ZNAK", spravuje.

V rámci on-line setkání mezi členy týmu softwarových inženýrů SoftGroup a zástupci CRPT společnost SoftGroup předvedla trasovací full-stack řešení a funkční schopnosti systému SoftGroup® SaTT. Po interním vyhodnocení ze strany CRPT bylo společnosti oznámeno, že platnost jejího statusu důvěryhodného partnera pro poskytování řešení sledovatelnosti pro farmaceutické společnosti Ruské federace i zahraniční organizace byla prodloužena. Společnost tedy bude i nadále uvedena jako oficiální partner a integrátor softwaru na webových stránkách systému Chestny ZNAK.

Generální ředitel SoftGroup, Venelin Dimitrov uvedl, že úspěch, kterým je revalidace statutu partnera integrátora CRPT, byl přirozeným výsledkem tvrdé práce softwarových inženýrů společnosti. "Jsme velmi hrdí na to, že jsme jedním z prvních poskytovatelů řešení dodavatelského řetězce s aktivní revalidací. Tohoto úspěchu jsme dosáhli díky kvalitě našich řešení, znalostem a hlubokému porozumění vývoji softwaru a track-and-trace procesů," prohlásil. "Regulace známe jako své boty. Navíc víme, jak přispět k úspěchu zákazníků, aniž bychom zaváděli škodlivé změny do stávajícího výrobního procesu a zároveň zajistili, aby plně vyhovoval přísným ruským předpisům."

Chcete-li se dozvědět více o řešeních SoftGroup® SaTT a seznámit se blíže se způsoby, jakými společnost SoftGroup zajišťuje farmaceutickým společnostem působícím na ruském trhu vynikající flexibilitu a možnost přizpůsobení při současném vyloučení nejistoty vysokých nákladů a časově náročných implementací, navštivte webové stránky https://www.softgroup.eu a kontaktujte společnost.

O společnosti SoftGroup

SoftGroup je softwarová společnost, která poskytuje trasovací end-to-end technologii farmaceutickému průmyslu po celém světě. Naše řešení pokrývají všechny úrovně procesu track-and-trace, včetně agregačních procesů ve farmaceutické výrobě.

Společnost je certifikovaným gateway poskytovatelem a důvěryhodným partnerem Evropské organizace pro ověřování léčiv (European Medicine Verification Organization, EMVO), Bulharské organizace pro ověřování léčiv (Bulgarian Medicine Verification Organization, BgMVO) a důvěryhodným partnerem iniciativy GS1 Healthcare.

Rovněž je držitelem několika prestižních ocenění za kvalitu a inovace v oblasti střední a východní Evropy a využívá nejmodernější technologie, aby svým zákazníkům zajistila nejagilnější řešení, která pokryjí i jejich serializační a agregační potřeby.

Kontakt: Milena Atanasova, milena.atanasova@softgroup.eu, +359 88 5943749

Klíčová slova Bulharsko-Rusko-počítače-farmacie-firmy-CRPT-SoftGroup

Oblast
Evropa, EU, NATO (es)

Kategorie
IT, telekomunikace
Chemický a farmaceutický průmysl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.