Grupo Lomas a Karisma Hotels & Resorts otevřou v červenci 2021 zábavní komplex Nickelodeon Hotels & Resorts Riviera Maya

Fanoušci oblíbených animovaných seriálů Spongebob v kalhotách (SpongeBob SquarePants), Dora průzkumnice (Dora the Explorer), Želvy Ninja (Teenage Mutant Ninja Turtles) a Tlapková patrola (PAW Patrol) připravte se: Karisma Hotels & Resorts v červenci 2021 otevírá zábavní komplex Nickelodeon Hotels & Resorts Riviera Maya. Od 10. února 2021 si zájemci mohou rezervovat ubytování v prvním mexickém zábavním komplexu Nickelodeon Resort, který nabídne jednu z největších vodních atrakcí v Mexiku a ubytování na břehu moře s přímým vstupem do vody, a to v apartmánech pro až pětičlenné rodiny.

Tento komplex nabídne celkem 280 apartmánů s přímým vstupem do moře. Každý apartmán má dvě koupelny a je vybaven nábytkem a designovými prvky v ikonickém barevném provedení a stylu podle animovaných seriálů od studia Nickelodeon. Součástí komplexu jsou také 4 střešní apartmány v mezonetovém stylu, stylový apartmán Signature Suites, fanoušky animovaných seriálů oblíbený apartmán Pineapple Suite a apartmán Turtle Lair Suite, který je prvním apartmánem věnovaným seriálu Želvy Ninja.

Samotným epicentrem zábavní nabídky tohoto komplexu je Aqua Nick®, tematický vodní park o rozloze 2,4 ha, který se nachází hned vedle komplexu a nabízí skluzavky o rozloze 186 metrů čtverečních nebo divokou řeku o rozloze 169 metrů čtverečních. Při včasné rezervaci získají ubytované osoby také bezplatné vstupné do vodního parku. Mezi další taháky tohoto vodního parku patří pláž Bikini Bottom Beach, atrakce Slime Spot a Soak Summit a dobrodružný záliv Tlapkové patroly (PAW Patrol Adventure Bay).

Komplex Nickelodeon PlaceTM představí oblíbené animované postavy, jako jsou Spongebob v kalhotách (SpongeBob SquarePants), Želvy Ninja (Teenage Mutant Ninja Turtles), Modřík (Blue) ze seriálu Modříkovy stopy (Blue's Clues & You) a mnoho dalších. Součástí komplexu je také Club Nick, kde se děti mohou vyřádit ve vnitřní herně, dílnách, venkovním hřišti, divadelním pódiu a mohou se těšit také na návštěvy animovaných postav a na sliz (Slime!). V salónku SNICK Lounge, jehož vybavení je inspirováno 90. léty minulého století, se návštěvníci mohou těšit na ikonický velký oranžový gauč (Big Orange Couch) a najdou zde hernu, sportovní halu a také živou hudbu.

Součástí komplexu je i restaurační centrum World-Class Gourmet Inclusive®, které je vlajkovou lodí značky Karisma a hostům nabídne nepřetržitý přístup k prvotřídnímu jídlu a nápojům v šesti různých restauracích. Na své si přijdou i dospělí, kterým vybraní someliéři a mistři koktejlů namíchají ty nejlepší drinky ve 3 barech po celém komplexu. Součástí komplexu je také fitness centrum a lázeňské služby pro hosty, speciální apartmány pro páry a novomanžele a venkovní lázeňské prostory.

„Firma Grupo Lomas letos slaví 40. výročí svého založení a nejlepší způsob, jak to oslavit, je otevřít tento komplex, který je naplněním našeho závazku pomoci vůči Mexiku, kam přináší nejen investice, ale také pracovní místa. Navíc zde vznikne jeden z nejinovativnějších ubytovacích konceptů na světě, který přispěje k dalšímu zvýšení zájmu o mexické pobřeží Karibského moře," řekla Dolores López Lira, předsedkyně představenstva skupiny Grupo Lomas. Díky investici do turistického komplexu Nickelodeon Hotels & Resorts Riviera Maya tak firma Karisma Hotels & Resorts získává do svého portfolia téměř 2000 luxusních apartmánů.

„Těšíme se na pokračování našeho úspěšného partnerství s firmami Grupo Lomas a Karisma Hotels & Resorts při otevírání tohoto neuvěřitelného komplexu s úchvatnými bílými plážemi, který hostům bez rozdílu věku nabídne skutečně autentické zážitky z dovolené, včetně pětihvězdičkového ubytování a vřelé pohostinnosti, díky které je Mexiko tak oblíbenou destinací," řekl Kevin Suh, prezident divize tematických zábavních projektů firmy ViacomCBS. „Podle zprávy Viacom Global Insights více než 70 % dětí považuje čas strávený s rodinou za jeden z nejdůležitějších zdrojů radosti a štěstí, a tak jsme rádi, že můžeme otevřít zábavnou destinaci, která rodinám nabídne skvělou dovolenou, na kterou nikdy nezapomenou."

Aktuálně přijímáme rezervace za speciální červnové otevírací ceny, které začínají na 453 dolarech na osobu a noc a zahrnují také neomezený přístup do vodního parku Aqua Nick®, dopravu na letiště a plnou konzumaci v restauraci World-Class Gourmet Inclusive®. Pokud máte zájem o aktuální informace o tomto projektu, zaregistrujte se k odběru novinek.

Obrázky si můžete prohlédnout zde

V rámci komplexního přístupu k zajištění bezpečnosti a pohodlí svých hostů připravila firma Karisma Hotels & Resorts rozsáhlý program s názvem Karisma Peace of MindTM, který zahrnuje i bezplatné antigenní testy pro hosty přijíždějící do Spojených států amerických, v souladu s požadavky Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC).

Kontakt: karisma@njfpr.com

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1436588/KarismaHotels_Resorts_Logo.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1436589/Grupo_Lomas_Logo.jpg

Logo - https://mma.prnewswire.com/media/1436590/Nick_Logo.jpg

Klíčová slova USA-Mexiko-turistika-zábava-Grupo Lomas-Karisma Hotels & Resorts

Oblast
USA, Kanada, OSN, svět a Arktida (us)

Kategorie
Služby, cestovní ruch
Média, společnost a životní styl

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.