Mediskont spouští kampaň "Respirátor pro každého"

Obchod se zdravotnickými potřebami a ochrannými pomůckami Mediskont z Uherského Hradiště spouští tento týden novou kampaň, jako reakci na aktuální dění - Respirátor pro každého. Ochranná pomůcka s normou KN95 by se měla dostat co nejrychleji ke všem, kteří ji potřebují. Heslem této kampaně je - požadovaná kvalita, na správném místě, ve správný čas, dostupná všem.

Mediskont si uvědomuje svou společenskou odpovědnost a chce pomoci výraznou slevou a tím dostat k lidem tolik vyžadované ochranné pomůcky. "Myslíme si, že by bylo vhodné, aby došlo k úplné penetraci populace ochrannými pomůckami, které zabraňují dalšímu šíření a chrání svého nositele. Proto jsme se rozhodli pro všechny, kteří chtějí s tímto moribundusem zatočit pomoci a nabízíme čtyřvrstvé respirátory. Věřím, že utratit týdně stokoruny za respirátory je v této těžké době složité. Proto jsme se rozhodli velkou část nákladů zadotovat a nabízet tento typ respirátoru za baťovských 9,90,“ dodává tiskový mluvčí společnosti Mediskont, Ing. Jiří Wagner.

Více informací ke kampani i samotnému respirátoru můžete najít na www.mediskont.cz.

Kontakt:

Tomáš Löffelmann

Zákaznická podpora

E-mail: podpora@mediskont.cz

Mediskont je distributor zdravotnického materiálu a jednorázových ochranných pomůcek na území České a Slovenské republiky. Společnost vznikla na základě mnohaletých zkušeností v obchodě, a proto svým zákazníkům dokážeme nabídnout kompletní servis na míru. Profesionální přístup je pro nás již zavedeným standardem.

Klíčová slova ČR-zdraví-koronavirus-trh-respirátory-firmy-Mediskont

Oblast
Zlínský (zl)

Kategorie
Zdravotnictví
Obchod, marketing

ZASÍLÁNÍ ZPRÁV
Přihlásit k odběru

Upozornění:
Materiály označené značkou Protext nejsou součástí zpravodajského servisu ČTK a nelze je publikovat pod její značkou. Jde o komerční sdělení zadavatele, který je ve zprávě označen a který za ně nese plnou odpovědnost.